Metamorfozy gwiazd wiosna 2022 Kurdej-Szatan i Julia Kamińska
Metamorfozy gwiazd

Barbara Kurdej-Szatan i Julia Kamińska już tak nie wyglądają! Teraz mają najmodniejsze fryzury sezonu

Kto jeszcze zdecydował się na wiosenną metamorfozę?

Marta Cieplak 13 maja 2022 14:30
Metamorfozy gwiazd wiosna 2022 Kurdej-Szatan i Julia Kamińska

Wiadomość o tym, że Barbara Kurdej-Szatan obcięła włosy na krótko, zelektryzowała internet. Fani nie mogli uwierzyć, że najsłynniejsza polska blondynka odważyła się na krótkie cięcie, ale ona sama napisała, że poczuła jakby zdjęła z siebie wielki ciężar. W jej ślady poszły też inne gwiazdy, które zdecydowały się na wiosenną metamorfozę. Zobaczcie efekty tych odważnych decyzji!

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda synek Barbary Kurdej-Szatan! Fani: „Henio to twój sobowtór”

Barbara Kurdej-Szatan obcięła włosy - co na to jej mąż?

Gdy Barbara Kurdej-Szatan pokazała efekty wizyty u fryzjera – włosy krótsze co najmniej o kilkanaście centymetrów – fani byli zaskoczeni, ale też zachwyceni. Komplementowali aktorkę, że wygląda pięknie, promiennie i bardzo młodo. Co jednak na taka radykalną zmianę powiedział mąż Barbary Kurdej-Szatan? I czy wiedział o planach swojej ukochanej?

Aktorka powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post, że „Rafał nie chciał, żebym ścinała, bo był przyzwyczajony do tego, jak wyglądam. Ale bardzo mu się spodobało”. Wcale nas to nie dziwi, bo aktorka wygląda w nowej długości włosów naprawdę zjawiskowo.

Julia Kamińska w krótkich włosach wiosna 2022

O zmianach w wyglądzie zamarzyła też aktorka Julia Kamińska. I choć nie pokazała metamorfozy procesu na Instagramie, to na jej profilu, który obserwuje już prawie 300 tysięcy osób, widać już jej efekty. Aktorka zachwyca w mocno skróconych włosach, które w tej chwili sięgają jej do podbródka!

Fani piszą, że w nowym uczesaniu wygląda zachwycająco i dużo młodziej.

Wraz ze zmianą fryzury odjęło ci kilka lat :-) 😍

Yeah super Zmiana :)

Piękne włosy, piękna odmiana, ogólnie samo piękno #sztos 😍❤️🔥

Zjawiskowo w tej fryzurze 🔥

A jak Wam się podoba?

ZOBACZ TAKŻE: Julia Kamińska zdradziła sekret swojej idealnej figury!

Nowa grzywka Pauliny Krupińskiej

Prowadząca Dzień Dobry TVN nie zdecydowała się co prawda na aż tak drastyczną metamorfozę jak jej koleżanki, ale podcięła włosy i zmieniła lekko kształt grzywki. Teraz ma klasyczną curtain bang, czyli grzywkę modelującą rysy twarzy, która robi furorę w Hollywood. Efekt wizyty u stylisty fryzur mogliśmy podziwiać na jej stories na Instagramie. Wygląda teraz bardzo nowocześnie.

Krupinska nowa fryzura 2022
Fot. Instagram@Paulinakrupinska

Agnieszka Sienkiewicz została blondynką

Jednak naszym zdaniem najbardziej spektakularną metamorfozę na wiosnę 2022 przeszła aktorka Agnieszka Sienkiewicz znana m.in. z serialu Przyjaciółki. Teraz, na potrzeby nowej roli, po raz pierwszy od bardzo dawna zmieniła kolor włosów i to radykalnie. Została blondynką!

Fani i przyjaciele aktorki byli zaskoczeni tą zmianą, ale bardzo pozytywnie.

Nie poznałam 🙈 ale jest czad ! ❤️

Jaka inna Ty🔥 Świetnie Ci w blondzie 😍

Pięknie w tym blondzie 😍😍😍😍

A wy wolicie ją w blondzie, czy jednak w ciemnych włosach? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.