Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan z dziećmi VIVA! 25/2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
DZIECI GWIAZD

Tak wygląda synek Barbary Kurdej-Szatan! Fani: „Henio to twój sobowtór”

Dwulatek jest łudząco podobny do aktorki! Ich najnowsze zdjęcie zachwyca

Konrad Szczęsny 13 marca 2022 12:11
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan z dziećmi VIVA! 25/2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Długo walczyli, by ponownie zostać rodzicami. W maju 2020 roku Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Synek, któremu nadali imię Henryk, przyszedł na świat ponad dwa lata temu, we wrześniu. Teraz aktorka zamieściła w mediach społecznościowych czułe zdjęcie z mężem i najmłodszą latoroślą. Fani oszaleli z zachwytu! 

Barbara Kurdej-Szatan na zdjęciu z mężem i synkiem. Tak wygląda Henryk

W 2011 roku wzięli ślub. Rok później powitali na świecie pierwszą pociechę – córkę Hannę. Nie ukrywają, że w ich relacji nie zawsze było kolorowo, jednak z kryzysów zawsze wychodzili zwycięsko. Przez kilka lat starali się o drugie dziecko – niestety, bezskutecznie. Wpływ na to miała borelioza, z którą zmagała się Barbara Kurdej-Szatan. Dopiero gdy stan jej zdrowia znacząco i widocznie się poprawił, marzenie udało im się spełnić. 

We wrześniu 2020 roku aktorka i jej mąż powitali na świecie synka, któremu nadali imię Henryk. Krótko później pozowali z dwójką latorośli w rodzinnej sesji dla „VIVY!”. Nie ukrywali, że droga do ponownego rodzicielstwa była długa i wyboista.

„Przez dwa lata codziennie nas pytała, kiedy będzie miała rodzeństwo. Codziennie! Prawda jest taka, że bardzo chcieliśmy mieć drugie dziecko, ale nam się nie udawało. Bliscy już nawet pytać przestali. Przecież oni przy każdej okazji dopytywali się i życzyli nam powiększenia rodziny. A my żyliśmy w takim tempie, że dopiero jak odpuściliśmy, wyjechaliśmy na miesiąc, udało mi się zajść w ciążę”, zdradzili w grudniu 2020 roku w rozmowie z Katarzyną Piątkowską.

Teraz na oficjalnym profilu aktorki na Instagramie ukazało się zdjęcie, na którym pozuje z mężem oraz synkiem (związane z obchodzonym 10. marca Międzynarodowym Dniem Mężczyzny). „Kocham najmocniej w świecie. Moi”, podpisała fotografię Barbara Kurdej-Szatan.

Czytaj także: Barbara Kurdej-Szatan o kryzysie w związku: „Miałam wrażenie, że jednak do siebie nie pasujemy i że za szybko się pobraliśmy”

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan z dziećmi VIVA! 25/2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Barbara Kurdej-Szatan z synkiem Henrykiem w sesji dla „VIVY!”, grudzień 2020

Fani zachwyceni zdjęciem Barbary Kurdej-Szatan z mężem i synkiem. Do kogo podobny jest Henio?

Oczywiście w komentarzach od razu zaczęto dociekać, do kogo jest bardziej podobny dwulatek. Internauci są absolutnie zgodni, że to niemal kopia sławnej mamy!

„Synek twój sobowtór”, „Ja tu widzę Basię x2”, „Henio to identyczna mama”, „To jest niemożliwe żeby dziecko było tak podobne do rodzica”, „Taaak Henio zjadł mamę”, „Henio mamie z oczka wypadł”, „Henio wykapana mama”, piszą rozentuzjazmowani.

Nie szczędzą przy tym Barbarze Kurdej-Szatan, Rafałowi Szatanowi i małemu Heniowi ciepłych słów i komplementów. I trudno im się dziwić!  

Czytaj także: Barbara Kurdej-Szatan o kryzysie w małżeństwie. W czym tkwi sekret ich udanego związku?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.