Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O tym się mówi

Anna Lewandowska pokazała się w zaskakującym makijażu na Instagramie!

Ten jeden detal zmienił wszystko!

Redakcja VIVA! 12 lutego 2021 13:30
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Anna Lewandowska należy do tych kobiet, które na co dzień prawie się nie malują. Zresztą po co nakładać makijaż, skoro sporą część dnia spędza się na siłowni albo podczas ćwiczeń? I za to Polki uwielbiają trenerkę – za jej naturalność i wdzięk. Ciekawe, co więc powiedzą na nowy look Anny, którym pochwaliła się na swoim Instastories i feedzie? Myślicie, że pomalowane usta to próba generalna przed walentynkami? A może stoi za tym coś innego?

Anna Lewandowska w zaskakująco mocnym makijażu na Instagramie

Instagram Anny Lewandowskiej pęka w szwach od zdjęć, ale właściwie na żadnym z nich nie zobaczymy żony Roberta Lewandowskiego w mocnym makijażu. Na co dzień pokazuje się w wersji totalnie saute, często podczas lub po treningu.

A kiedy już się maluje, zazwyczaj podkreśla mocniej oczy, a usta pozostawia w wersji nude:

Teraz jednak chyba się to zmieni, bo Ania pochwaliła się totalnie nowym wcieleniem, czyli w makijażu, w którym to usta grają pierwsze skrzypce! I to jakim – usta mają piękny, karminowy odcień. Klasyczny, elegancki i bardzo sexy!

Fani są zachwyceni takim lookiem i zasypują trenerkę komplementami:

Bardzo pasują Ci te czerwone usta

Cudna ❤️

Czerwony to zdecydowanie Twój kolor😍

Kobieco 😍

My też się podpisujemy pod tymi zachwytami, bo trzeba przyznać, że Ania wygląda rewelacyjnie!

Zresztą jak widać Anna testuje nie tylko czerwienie, ale też piękne róże. Zobaczcie jak zaprezentowała się na Instastories. Naszym zdaniem ten odcień pasuje jej idealnie!

Anna Lewandowska w różowej szmince pomadki Phlov
Fot. Instagram@ annalewandowskahpba

Makijaż Phlov. Gdzie kupić szminki Phlov Ani Lewandowskiej?

Podziwiając te zdjęcia możnaby pomyśleć, że to próba generalna przed walentynkami, ale hashtagi, którymi opatrzyła zdjęcie wskazują na coś zupełnie innego. #redlips i #phlov wskazują na to, że Anna Lewandowska szykuje poszerzenie swojego asortymentu o kolejne produkty, tym razem właśnie do ust. Na razie nie wiadomo kiedy i gdzie będzie można kupić szminki Phlov, ale jak tylko gwiazda zdradzi szczegóły, to damy Wam znać!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?