Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O tym się mówi

Anna Lewandowska pokazała się w zaskakującym makijażu na Instagramie!

Ten jeden detal zmienił wszystko!

Redakcja VIVA! 12 lutego 2021 13:30
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Anna Lewandowska należy do tych kobiet, które na co dzień prawie się nie malują. Zresztą po co nakładać makijaż, skoro sporą część dnia spędza się na siłowni albo podczas ćwiczeń? I za to Polki uwielbiają trenerkę – za jej naturalność i wdzięk. Ciekawe, co więc powiedzą na nowy look Anny, którym pochwaliła się na swoim Instastories i feedzie? Myślicie, że pomalowane usta to próba generalna przed walentynkami? A może stoi za tym coś innego?

Anna Lewandowska w zaskakująco mocnym makijażu na Instagramie

Instagram Anny Lewandowskiej pęka w szwach od zdjęć, ale właściwie na żadnym z nich nie zobaczymy żony Roberta Lewandowskiego w mocnym makijażu. Na co dzień pokazuje się w wersji totalnie saute, często podczas lub po treningu.

A kiedy już się maluje, zazwyczaj podkreśla mocniej oczy, a usta pozostawia w wersji nude:

Teraz jednak chyba się to zmieni, bo Ania pochwaliła się totalnie nowym wcieleniem, czyli w makijażu, w którym to usta grają pierwsze skrzypce! I to jakim – usta mają piękny, karminowy odcień. Klasyczny, elegancki i bardzo sexy!

Fani są zachwyceni takim lookiem i zasypują trenerkę komplementami:

Bardzo pasują Ci te czerwone usta

Cudna ❤️

Czerwony to zdecydowanie Twój kolor😍

Kobieco 😍

My też się podpisujemy pod tymi zachwytami, bo trzeba przyznać, że Ania wygląda rewelacyjnie!

Zresztą jak widać Anna testuje nie tylko czerwienie, ale też piękne róże. Zobaczcie jak zaprezentowała się na Instastories. Naszym zdaniem ten odcień pasuje jej idealnie!

Anna Lewandowska w różowej szmince pomadki Phlov
Fot. Instagram@ annalewandowskahpba

Makijaż Phlov. Gdzie kupić szminki Phlov Ani Lewandowskiej?

Podziwiając te zdjęcia możnaby pomyśleć, że to próba generalna przed walentynkami, ale hashtagi, którymi opatrzyła zdjęcie wskazują na coś zupełnie innego. #redlips i #phlov wskazują na to, że Anna Lewandowska szykuje poszerzenie swojego asortymentu o kolejne produkty, tym razem właśnie do ust. Na razie nie wiadomo kiedy i gdzie będzie można kupić szminki Phlov, ale jak tylko gwiazda zdradzi szczegóły, to damy Wam znać!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.