Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska zapytana o trzecie dziecko. Jej odpowiedź zaskakuje

Internauci są zaskoczeni jej wyznaniem

Gabriela Czernecka 1 sierpnia 2021 10:31
Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Anna Lewandowska jest dziś szczęśliwą mamą dwóch córeczek - Klary i Laury. Zdjęcia dziewczynek często pojawiają się w social mediach, gdzie fani trenerki mają okazję podziwiać, jak spędza z nimi czas. Ania Lewandowska po każdej ciąży rzucała się w wir obowiązków i motywowała fanki do rozwoju i dbania o siebie. Nic dziwnego, że nieustannie otrzymuje przychylne komentarze na temat swojej sylwetki. Teraz została zapytana o… trzecie dziecko i wprost odpowiedziała na komentarz!

Anna Lewandowska o trzecim dziecku 

Choć sport stanowi istotny element jej życia, to dla Anny Lewandowskiej córki są najważniejsze. Niemal czteroletnia Klara i roczna Laura co jakiś czas goszczą na Instagramie dumnej mamy, która mimo wielu obowiązków zawsze znajduje dla nich czas. Ania jest dziś jedną z najpopularniejszych trenerek fitness. Jej konta w social mediach śledzą miliony osób, które chcą zadbać o siebie i wieść zdrowy tryb życia. Nic dziwnego, że tuż po narodzinach córek trenerka dość szybko wróciła do obowiązków zawodowych i chętnie dzieliła się z internautami swoimi postępami związanymi z powrotem do formy po ciąży. 

Zobacz: Anna Lewandowska pokazała czułerodzinne nagranie. Widać twarz Laury!

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska przeczytała niedawno na Instagramie komplement, który skłonił ją do zaskakującego wyznania. „Po każdym kolejnym dziecku wygląda pani coraz lepiej. Chciałabym tak”, napisała jedna z fanek. Odpowiedź Ani Lewandowskiej zaskoczyła internautki: „Dziękuję. Hihi planuję więcej”, odpowiedziała żona Roberta Lewandowskiego. Teraz pytanie o trzecią ciążę Anny Lewandowskiej znów pojawiło się na jej Instastories. Trenerka poprosiła fanow o zadawanie pytań dotyczących kosmetyków i świadomej pielęgnacji, ale jedna z fanek pokusiła się o pytanie o ciążę. „Tak odnośnie kosmetyków”, śmiała się Anna Lewandowska z pytania internautki. 

Zobacz: Anna i Robert Lewandowscy tworzą zgrany duet. Jaki jest sekret ich związku?

Nie ucięła jednak spekulacji i postanowiła jedynie oznaczyć w poście męża. Jak widać trenerka nie ukrywa, że wraz z mężem nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w kwestii planowania rodziny. Kto wie, może tym razem Robert Lewandowski doczeka się syna? 

maseczka do twarzy Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.