Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska zapytana o trzecie dziecko. Jej odpowiedź zaskakuje

Internauci są zaskoczeni jej wyznaniem

Gabriela Czernecka 18 stycznia 2021 09:35
Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Anna Lewandowska jest dziś szczęśliwą mamą dwóch córeczek - Klary i Laury. Zdjęcia dziewczynek często pojawiają się w social mediach, gdzie fani trenerki mają okazję podziwiać, jak spędza z nimi czas. Ania Lewandowska po każdej ciąży rzucała się w wir obowiązków i motywowała fanki do rozwoju i dbania o siebie. Nic dziwnego, że nieustannie otrzymuje przychylne komentarze na temat swojej sylwetki. Teraz została zapytana o… trzecie dziecko i wprost odpowiedziała na komentarz!

Anna Lewandowska o trzecim dziecku 

Choć sport stanowi istotny element jej życia, to dla Anny Lewandowskiej córki są najważniejsze. Niemal czteroletnia Klara i roczna Laura co jakiś czas goszczą na Instagramie dumnej mamy, która mimo wielu obowiązków zawsze znajduje dla nich czas. Ania jest dziś jedną z najpopularniejszych trenerek fitness. Jej konta w social mediach śledzą miliony osób, które chcą zadbać o siebie i wieść zdrowy tryb życia. Nic dziwnego, że tuż po narodzinach córek trenerka dość szybko wróciła do obowiązków zawodowych i chętnie dzieliła się z internautami swoimi postępami związanymi z powrotem do formy po ciąży. 

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska przeczytała niedawno na Instagramie komplement, który skłonił ją do zaskakującego wyznania. „Po każdym kolejnym dziecku wygląda pani coraz lepiej. Chciałabym tak”, napisała jedna z fanek. Odpowiedź Ani Lewandowskiej zaskoczyła internautki: „Dziękuję. Hihi planuję więcej”, odpowiedziała żona Roberta Lewandowskiego.

Jak widać trenerka nie ukrywa, że wraz z mężem nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w kwestii planowania rodziny. Kto wie, może tym razem Robert Lewandowski doczeka się syna? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.