Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska zapytana o trzecie dziecko. Jej odpowiedź zaskakuje

Internauci są zaskoczeni jej wyznaniem

Gabriela Czernecka 1 sierpnia 2021 10:31
Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Anna Lewandowska jest dziś szczęśliwą mamą dwóch córeczek - Klary i Laury. Zdjęcia dziewczynek często pojawiają się w social mediach, gdzie fani trenerki mają okazję podziwiać, jak spędza z nimi czas. Ania Lewandowska po każdej ciąży rzucała się w wir obowiązków i motywowała fanki do rozwoju i dbania o siebie. Nic dziwnego, że nieustannie otrzymuje przychylne komentarze na temat swojej sylwetki. Teraz została zapytana o… trzecie dziecko i wprost odpowiedziała na komentarz!

Anna Lewandowska o trzecim dziecku 

Choć sport stanowi istotny element jej życia, to dla Anny Lewandowskiej córki są najważniejsze. Niemal czteroletnia Klara i roczna Laura co jakiś czas goszczą na Instagramie dumnej mamy, która mimo wielu obowiązków zawsze znajduje dla nich czas. Ania jest dziś jedną z najpopularniejszych trenerek fitness. Jej konta w social mediach śledzą miliony osób, które chcą zadbać o siebie i wieść zdrowy tryb życia. Nic dziwnego, że tuż po narodzinach córek trenerka dość szybko wróciła do obowiązków zawodowych i chętnie dzieliła się z internautami swoimi postępami związanymi z powrotem do formy po ciąży. 

Zobacz: Anna Lewandowska pokazała czułerodzinne nagranie. Widać twarz Laury!

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska przeczytała niedawno na Instagramie komplement, który skłonił ją do zaskakującego wyznania. „Po każdym kolejnym dziecku wygląda pani coraz lepiej. Chciałabym tak”, napisała jedna z fanek. Odpowiedź Ani Lewandowskiej zaskoczyła internautki: „Dziękuję. Hihi planuję więcej”, odpowiedziała żona Roberta Lewandowskiego. Teraz pytanie o trzecią ciążę Anny Lewandowskiej znów pojawiło się na jej Instastories. Trenerka poprosiła fanow o zadawanie pytań dotyczących kosmetyków i świadomej pielęgnacji, ale jedna z fanek pokusiła się o pytanie o ciążę. „Tak odnośnie kosmetyków”, śmiała się Anna Lewandowska z pytania internautki. 

Zobacz: Anna i Robert Lewandowscy tworzą zgrany duet. Jaki jest sekret ich związku?

Nie ucięła jednak spekulacji i postanowiła jedynie oznaczyć w poście męża. Jak widać trenerka nie ukrywa, że wraz z mężem nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w kwestii planowania rodziny. Kto wie, może tym razem Robert Lewandowski doczeka się syna? 

maseczka do twarzy Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.