Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Laura Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska pokazała czułe rodzinne nagranie. Widać twarz Laury!

Tak młodsza córka pary rozdawała pocałunki tacie i mamie

Konrad Szczęsny 24 lipca 2021 11:04
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Laura Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Córeczki są ich oczkiem w głowie. Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z Klarą, Laurą i znajomymi wypoczywają na Majorce. Według medialnych doniesień, na tej hiszpańskiej wyspie mieli kupić dom. Para relacjonuje swój pobyt w mediach społecznościowych. Na jednym z kadrów widać twarz ich młodej córki!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na Majorce

Trenują, spędzają czas ze znajomymi i bawią się z ukochanymi córkami. Od kilku tygodni Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wypoczywają w swojej posiadłości na hiszpańskiej Majorce. Regularnie publikują na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcia, na których relacjonują pobyt. 

I tak internauci obejrzeć mogli nagranie, na którym żona sportowca udokumentowała jego... trening na dziecięcej huśtawce, fotografie, na których pozuje ona ze swoją mamą i teściową oraz te osobiste kadry. Na ostatnim nagraniu, zamieszczonym na Instastories Anny Lewandowskiej dostrzec możemy twarze córek pary, zwłaszcza młodszej, Laury! Ujęcia są naprawdę urocze...

Czytaj także: Anna i Robert Lewandowscy świętują ósmą rocznicę ślubu. Oto niepublikowane zdjęcia z uroczystości

Jak wygląda Laura Lewandowska? Trenerka pokazała twarz młodszej córki

Mimo że konsekwentnie ukrywali do tej pory wizerunek córek, nie uniknęli wpadek. Tak było choćby podczas jednego z wywiadów Roberta Lewandowskiego dla zagranicznej stacji telewizyjnej. W pewnym momencie Klara pojawiła się przed kamerą, zaś piłkarz nie ukrywał zakłopotania...

Po takich sytuacjach para coraz śmielej pokazuje w mediach społecznościowych twarze córek. Na najnowszym nagraniu, opublikowanym na InstaStories Anny Lewandowskiej widzimy, jak Laura bawi się z rodzicami. Dziewczynka rozdaje pocałunki zarówno swojemu tacie, jak i mamie. Po chwili dołącza do nich czteroletnia Klara, która również zaczęła w ten sposób okazywać miłość siostrze oraz Robertowi Lewandowskiemu. Dzięki nagraniu możemy zobaczyć dużą część twarzy młodszej pociechy pary z profilu!

Z kolei na innych kadrach trenerka uwieczniła zabawę córek w pokoju. Dzięki temu wiadomo, że jedną z ich ulubionych zabawek jest minikuchnia. Zdjęcia możesz zobaczyć je poniżej... Do kogo z rodziców jest bardziej podobna młodsza z dziewczynek?  

Czytaj także: Wnętrza luksusowego domu Lewandowskich w Monachium zachwycają!

Laura Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Laura Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Laura Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Tak wygląda Klara i Laura, córki Anny i Roberta Lewandowskich, lipiec 2021

Anna Lewandowska, Laura Lewandowska, 29 kwietnia 2021 roku
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska, Laura Lewandowska, 29 kwietnia 2021 roku

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.