Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
domy gwiazd

Robert Lewandowski kupił willę na Majorce?

Czy polski piłkarz i jego żona Anna Lewandowska niedługo zamieszkają w nowym domu?

Redakcja VIVA! 5 maja 2021 19:30
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert i Anna Lewandowscy razem z córeczkami wybrali się na majówkę na hiszpańska wyspę Majorkę. To pierwsza taka wspólna majówka - do tej pory Robert zwykle pracował - początek maja to dla piłki nożnej gorący okres. Anna w wideo na swoim Instastories opowiedziała o tym, jak wyjątkowy to moment dla małżeństwa: „Znamy się z mężem ponad 13 lat i spędzamy pierwszy raz wspólnie majówkę. Tym razem mój mąż ma wolne. To jest niespotykane, żeby sobie gdzieś po prostu pojechać we czwórkę, więc bardzo się cieszymy”. Czy wycieczka na Majorkę to tylko urlop i relaks dla pary? Hiszpańskie media donoszą, że Lewandowscy podczas majówki szukali na Majorce domu dla siebie. Portal Diario de Mallorca podał informację, że Lewandowski zwrócił uwagę na nieruchomość wartą 3,5 miliona euro. Posesja ma powierzchnię 1200 metrów kwadratowych, a sama willa 411 metrów kwadratowych. Dom pozbawiony jest podobno widoku na morze, ale położny jest w eleganckiej i spokojnej okolicy.

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z porodówki. Wspomina narodziny Klary

Robert i Anna Lewandowscy kupili dom na Majorce?

Hiszpania okazuje się być jedną z ulubionych destynacji dla celebrytów na zakup wakacyjnego domu. Świetny klimat i doskonałe jedzenie to dwie z największych atrakcji tego kraju. Wyspy takie jak Majorka przyciągają jeszcze więcej znanych osób, bo malownicze krajobrazy i ekskluzywne okolice zapewniają gwiazdom prywatność.

Lewandowski, napastnik Bayernu Monachium podobno szukał domu w okolicach Calvii. Willa, na którą według hiszpańskich portali zdecydował się piłkarz i jego żona został wybudowany w 2001 roku i jest całkowicie odnowiony. Co istotne dom jest ledwo widoczny z zewnątrz, co zapewnia maksymalną prywatność.

Portal Pudelek.pl zapytał o komentarz przedstawicielkę Roberta Lewandowskiego.

Robert i Anna są na etapie poszukiwania domu na Majorce, jednak do zakupu jeszcze nie doszło.Robert bierze pod uwagę kilka działek, ale póki co decyzja nie zapadła - zdementowała w rozmowie z Pudelkiem.

Zobacz także: Robert Lewandowski otwiera restaurację w centrum Warszawy! Kto mu pomaga?

dom Roberta Lewandowskiego na Majorce czy kupil
Fot. diariodemallorca.es

dom Roberta Lewandowskiego na Majorce
Fot. as.com

 

 

 

 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.