Klara, córka Anny i Roberta Lewandowskich, obchodzi urodziny
Fot. INSTAGRAM.COM/annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Klara Lewandowska świętuje urodziny! Rodzice złożyli jej wzruszające życzenia

Córka Anny i Roberta Lewandowskich ma już 4 latka!

Ksenia Krasko 4 maja 2021 11:02
Klara, córka Anny i Roberta Lewandowskich, obchodzi urodziny
Fot. INSTAGRAM.COM/annalewandowskahpba

Córki Anny i Roberta Lewandowskich cieszą się sporą popularnością wśród fanów pary, i chociaż rodzice dbają o prywatność dziewczynek, czasami publikują ich zdjęcia na portalach społecznościowych. Te dodane dzisiaj są wyjątkowe, ponieważ Klara, starsza córka pary, obchodzi 4. urodziny! Dziewczynka w zeszłym roku została starszą siostrą malutkiej Laury, z czego, jak ujawniła sama Anna Lewandowska, bardzo się cieszy. Zobaczcie, jak Klara Lewandowska świętuje swój wielki dzień!

Klara Lewandowska świętuje 4. urodziny

Anna i Robert Lewandowscy nigdy nie ukrywali, że powiększenie rodziny to spełnienie ich marzeń. Pomimo napiętych harmonogramów i zobowiązań zawodowych, zawsze poświęcają córkom mnóstwo czasu i uwagi. Para przyznaje w wywiadach, że narodziny Klary, a potem Laury, miały spory wpływ na zmiany w ich życiu.

„Klara otworzyła mnie jako człowieka. Byłem bardzo zamkniętym człowiekiem, niechętnym do otwierania się przed osobami, które poznałem. To też pewnie wynikało z tego, że napotkałem w swoim życiu wiele osób, które sprawiły mi przykrość i rozczarowały mnie poprzez swoje decyzje albo zachowanie. Takie doświadczenia spowodowały, że podświadomie się zamykałem”, mówił Robert Lewandowski w rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz dla bloga Baby by Ann.

ZOBACZ: To ona wybrała imię Laura. Sprawdzamy, jaką starszą siostrą jest Klara Lewandowska!

Anna i Robert Lewandowscy z córkami Klarą i Laurą

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Urodziny Klary Lewandowskiej. Zdjęcia Anny i Roberta Lewandowskich

Dzisiaj mała Klara kończy cztery latka, a rodzice składają jej piękne życzenia. „Żebyś zawsze miała odwagę spełniać swoje marzenia. Żebyś zawsze wiedziała, że możesz osiągnąć WSZYSTKO, co tylko sobie zaplanujesz. Zawsze będę dmuchać w Twoje skrzydła. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni”, napisała na swoim Instagramie Anna Lewandowska. „Wszystkiego najlepszego dla dziewczynki, która jest dla nas całym światem. Tak szybko rośniesz i jesteśmy z Ciebie dumni”, dodał Robert Lewandowski na swoim profilu.

ZOBACZ: Klara przerwała wywiad Roberta Lewandowskiego. Dziewczynka skradła całe show!

Ze zdjęć wynika, że starsza córka pary uwielbia... jednorożce. Kolorowe przyjęcie i piękny tort od rodziców na pewno spodobały się ślicznej 4-latce. My również życzymy Klarze wszystkiego najlepszego! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.