Anna Lewandowska i Klara Lewandowska 2019
Fot. Instagram/Anna Lewandowska
Domy gwiazd

Wnętrza luksusowego domu Lewandowskich w Monachium zachwycają!

Anna Lewandowska pokazała jadalnię z perełkami designu wartymi fortunę!

Redakcja VIVA! 17 lutego 2021 19:30
Anna Lewandowska i Klara Lewandowska 2019
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Anna i Robert Lewandowscy od lat mieszkają w Niemczech, gdzie Robert gra w zespole Bayern Monachium. Tam też wychowują się ich córki – Klara i Laura. Ich dom położony jest w luksusowej dzielnicy Bogenhausen, skąd mają bardzo blisko do Ogrodu Angielskiego. To idealne miejsce na rodzinne spacery. Media podawały, że w chwili zakupu był wart 10 mln euro, czyli ponad 45 mln złotych! A jego cena na pewno jeszcze przez ostatnie lata znacząco wzrosła. Nic więc dziwnego, że na urządzeniu go także nie oszczędzali. Anna Lewandowska podzieliła się ostatnio z fanami zdjęciami pięknej, eleganckiej jadalni, w której można dostrzec bardzo designerskie elementy. Ich cena jednak zwala z nóg!

Jak mieszkają Lewandowscy – dom w Monachium

Dwupoziomowy dom otoczony pięknym ogrodem jest przestronny i ma bardzo nowoczesną bryłę oraz sporo minimalistycznych elementów, takich jak schody ze szklaną balustradą prowadzące na piętro.

W podobnym stylu urządzono też kuchnię. Królują w niej proste białe szafki i białe blaty.

Jednak jak widać po zdjęciach, Anna i Robert Lewandowscy postanowili ocieplić całe wnętrze stawiając na naturalne faktury i materiały, miękkie zasłony i rośliny. Salon jest tego doskonałym przykładem. Królują w nim miękkie beżowe kanapy i duża ilością drewna.

Stolik kawowy to klasyk designu: Irune hiszpańskiej marki La Forma. Jego cena to 2000 zł.

Ale to jeszcze nic! W jadalni, w której Anna Lewandowska ostatnio zapozowała do zdjęcia, widać bardzo efektowny stół w stylu loftowym, a przy nim osiem krzeseł obitych aksamitem w różnych kolorach. I to nie byle jakich krzeseł! To kultowy model Beetle Chair duńskiej marki Gubi, który kosztuje, bagatela 3800 zł za sztukę! Uwagę zwracają także trzy zjawiskowe szklane lampy zawieszone nad stołem. Całość naprawdę robi wrażenie!

Pokój Laury utrzymany są podobnym klimacie jak reszta domu:

Chcielibyście mieszkać w takim wnętrzu? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?