Anna Lewandowska i Klara Lewandowska 2019
Fot. Instagram/Anna Lewandowska
Domy gwiazd

Wnętrza luksusowego domu Lewandowskich w Monachium zachwycają!

Anna Lewandowska pokazała jadalnię z perełkami designu wartymi fortunę!

Redakcja VIVA! 17 lipca 2021 14:30
Anna Lewandowska i Klara Lewandowska 2019
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Anna i Robert Lewandowscy od lat mieszkają w Niemczech, gdzie Robert gra w zespole Bayern Monachium. Tam też wychowują się ich córki – Klara i Laura. Ich dom położony jest w luksusowej dzielnicy Bogenhausen, skąd mają bardzo blisko do Ogrodu Angielskiego. To idealne miejsce na rodzinne spacery. Media podawały, że w chwili zakupu był wart 10 mln euro, czyli ponad 45 mln złotych! A jego cena na pewno jeszcze przez ostatnie lata znacząco wzrosła. Nic więc dziwnego, że na urządzeniu go także nie oszczędzali. Anna Lewandowska podzieliła się ostatnio z fanami zdjęciami pięknej, eleganckiej jadalni, w której można dostrzec bardzo designerskie elementy. Ich cena jednak zwala z nóg!

Jak mieszkają Lewandowscy – dom w Monachium

Dwupoziomowy dom otoczony pięknym ogrodem jest przestronny i ma bardzo nowoczesną bryłę oraz sporo minimalistycznych elementów, takich jak schody ze szklaną balustradą prowadzące na piętro.

W podobnym stylu urządzono też kuchnię. Królują w niej proste białe szafki i białe blaty.

Jednak jak widać po zdjęciach, Anna i Robert Lewandowscy postanowili ocieplić całe wnętrze stawiając na naturalne faktury i materiały, miękkie zasłony i rośliny. Salon jest tego doskonałym przykładem. Królują w nim miękkie beżowe kanapy i duża ilością drewna.

Stolik kawowy to klasyk designu: Irune hiszpańskiej marki La Forma. Jego cena to 2000 zł.

Ale to jeszcze nic! W jadalni, w której Anna Lewandowska ostatnio zapozowała do zdjęcia, widać bardzo efektowny stół w stylu loftowym, a przy nim osiem krzeseł obitych aksamitem w różnych kolorach. I to nie byle jakich krzeseł! To kultowy model Beetle Chair duńskiej marki Gubi, który kosztuje, bagatela 3800 zł za sztukę! Uwagę zwracają także trzy zjawiskowe szklane lampy zawieszone nad stołem. Całość naprawdę robi wrażenie!

Pokój Laury utrzymany są podobnym klimacie jak reszta domu:

Chcielibyście mieszkać w takim wnętrzu? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.