Anna Kalata, VIVA!
Fot. Iza Grzybowska?MAKATA
Metamorfozy gwiazd

Anna Kalata dawniej schudła 40 kg i zachwyciła metamorfozą. Jak teraz wygląda była minister?

Czy poznalibyście byłą Panią Minister?

Redakcja VIVA! 12 maja 2021 19:32
Anna Kalata, VIVA!
Fot. Iza Grzybowska?MAKATA

Anna Kalata to 57-letnia polityk, ekonomistka i przedsiębiorca. Ukończyła Wydział Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim. Wiele lat temu pojawiła się w świecie mediów jako posłanka Samoobrony. Od 5 maja 2006 sprawowała urząd ministra pracy i polityki społecznej z ramienia Samoobrony, w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego. 26 września tego samego roku po odwołaniu Andrzeja Leppera podała się do dymisji. Jej kariera polityczna nie potrwała jednak długo. Utrata stanowiska wpłynęła na jej wielką przemianę. Anna Kalata rozpoczęła specjalny program odchudzający, dzięki któremu zrzuciła aż 40 kilogramów. W bardzo krótkim okresie czasu nie tylko schudła, ale radykalnie zmieniła swój wizerunek i wzięła udział w programie Taniec z gwiazdami. Jej metamorfozą zachwycała się wówczas cała Polska. Pani polityk była nie do poznania.

Zobacz także: Anna Kalata poprowadzi własny program telewizyjny!

Czym się zajmuje i co teraz robi Anna Kalata?

Kariera Anny Kalaty w mediach miała swój czas 15 lat temu. Teraz życie byłej Pani Minister wygląda już zupełnie inaczej. Była działaczka Samoobrony nie interesuje się polityką, tak jak kiedyś, ale jest bardzo zaangażowana w działalność społeczną i charytatywną. Pani Anna Kalata rozwija się również zawodowo, w zgodzie ze swoim ekonomicznym wykształceniem. 57-letnia była polityczna celebrytka jest wiceprezeską Indyjsko-Polskiej Izby Gospodarczej i prowadzi własną firmę. Nie udziela się zbyt często z mediach społecznościowych, chociaż czasami publikuje zdjęcia. Ostatnimi czasy pokazała swoją nową fryzurę, jak teraz wygląda Anna Kalata? 

Anna Kalata 2021
Fot. Anna Kalata 2021/FB
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.