30 lat temu Aneta Kręglicka została Miss Świata!
Fot. Marek Straszewski
Metamorfozy gwiazd

Aneta Kręglicka już tak nie wygląda! Postawiła na ostre cięcie!

Była Miss World zmieniła fryzurę!

Aleksandra Frankowska 19 kwietnia 2021 11:27
30 lat temu Aneta Kręglicka została Miss Świata!
Fot. Marek Straszewski

Aneta Kręglicka w 1989 roku jako pierwsza i jedyna Polka zdobyła tytuł Miss World. Jest również zdobywczynią takich tytułów jak Miss Polonia oraz I Wicemiss International. Jej uroda z biegiem lat nie przeminęła, a Kręglicka świetnie odnalazła się w świecie modelingu. Na swoim koncie ma kampanie wielu domów mody i nawet w wieku 56-lat czynnie działa w branży. Moda to jej drugie ja – zgrabne ciało, nieprzemijający styl i wspaniała uroda pozwalają modelce wciąż robić to, co kocha. Jeśli chodzi o jej wizerunek, Aneta Kręglicka od lat wierna jest długim, blond włosom. Tym razem postanowiła jednak zaszaleć i postawiła na ostre cięcie. W nowym looku jest nie do poznania!

Czytaj też: 30 lat temu Aneta Kręglicka została Miss Świata!

Aneta Kręglicka zmieniła fryzurę – postawiła na ostre ciecie

Modelka nie boi się eksperymentów ze swoim wyglądem. Z pewnością nauczył ją tego jej zawód. Na swoim Instagramie Kręglicka pokazała zdjęcie w nowej fryzurze. Długie blond włosy zastąpiły krótko ścięte loki! Takiej zmiany nikt się nie spodziewał!

Zobacz też: Aneta Kręglicka pokazała mieszkanie. To się nazywa luksus!

Takiej raczej mnie nie znacie, z natury jestem zakręcona. Takie jest moje domowe i wakacyjne emploi. Inne, to proste włosy z grzywą lubianą, ale też czasami krytykowaną. Pytanie, dlaczego zakrywa pani zawsze jedno oko pojawi się pewnie jeszcze nie raz. No cóż, sceptyków już uprzedzałam, że w tej kwestii nic się nie zmieni, muszą się przyzwyczaić, bo ja tak lubię i już... - napisała pod postem Kręglicka.

Według nas Kręglicka wygląda dziewczęco i świeżo. Nowy look dodał jej jeszcze więcej charyzmy! Jak Wam się podoba w nowym uczesaniu? 

30 lat temu Aneta Kręglicka została Miss Świata!
Fot. Forum
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.