Aleksandra-Niespielak-aktorka-jak-wyglada-2020
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Co się z nią stało? Aktorka sprzed lat Aleksandra Nieśpielak, przeżyła osobistą tragedię!

Jak się zmieniła i jak teraz wygląda?

Agata Zych 20 maja 2020 15:31
Aleksandra-Niespielak-aktorka-jak-wyglada-2020
Fot. East News

Aleksandra Nieśpielak to piękna i utalentowana polska aktorka, która urodziła się w 1973 roku w Kamiennej Górze. Wysoka (mierzy 176 cm wzrostu), długowłosa, o tajemniczym spojrzeniu dziewczyna, od początku przejawiała talent aktorski i muzyczny. Jest absolwentką Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy, wydziału wokalnego szkoły muzycznej oraz Wydziału Aktorskiego Łódzkiej Szkoły Filmowej. Zwyciężyła w konkursie dla młodych, obiecujących aktorek organizowanym przez miesięcznik Cinema, za co w nagrodę wyjechała w 1999 roku na Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Pod koniec lat 90. oraz po roku 2000, była uwielbiana przez widzów. Grała w najbardziej rozpoznawalnych polskich serialach tj: Na dobre i na złe, Pensjonat pod Różą, Kryminalni, Twarzą w twarz, Prawo Agaty, czy Złotopolscy. Co takiego wydarzyło się w jej życiu, że zniknęła z ekranu?

Aleksandra-Niespielak-jak-teraz-wyglada-2020
Fot. East News

Życie osobiste Aleksandry Nieśpielak, jaka tragedia ją spotkała?

Aktorka rodzinne szczęście znalazła u boku Macieja Kubiaka. Sama przyznała w późniejszych wywiadach, że kiedy poznała Macieja, była głównie skupiona na karierze i życiu zawodowym. Grała bardzo dużo, korzystała z propozycji, które spływały i nie bardzo interesowały ją inne aspekty życia. Jej partner kompletnie to przemodelował. Para pobrała się w kwietniu 2002 roku. W tym samym roku przyszedł na świat ich pierwszy syn, Mateusz.

 

Maciek wypatrzył mnie kiedyś w jednym z warszawskich pubów. O tym, że jestem aktorką, dowiedział się dopiero po kilku miesiącach znajomości. Był zaskoczony! To dzięki niemu zrozumiałam, że na pierwszym miejscu jest rodzina, dzieci, dom - mówiła.

Zarówno Aleksandra, jak i jej mąż bardzo chcieli powiększyć rodzinę jak najszybciej, dlatego 4 lata później w 2006 roku, na świat przyszedł drugi syn, Karol. Niestety bardzo szybko okazało się, że jest chory. Karol miał wrodzoną wadę serca.

Prawie do końca nic nie wiedziałam. Trzy tygodnie przed porodem okazało się, że dziecko ma wadę serca. Dobrze rokującą, najprostszą do zoperowania, tak powiedzieli lekarze. Bardzo nas uspokajali - mówiła w jednym z wywiadów aktorka.

Aleksandra Nieśpielak rodzinne szczęście znalazła u boku Macieja
Kubiaka. "Maciek wypatrzył mnie kiedyś w jednym z warszawskich pubów. O tym, że jestem aktorką, dowiedział się dopiero po kilku miesiącach znajomości. Był zaskoczony!" - wspominała później aktorka.

Czytaj więcej na https://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/korona-krolow-1248/news-aleksandra-niespielak-aktorka-przezyla-ogromny-dramat,nId,4483925#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Aleksandra-Niespielak-aktorka-metamorfoza
Fot. East News

Niestety chłopiec po urodzeniu żył kilka godzin. Po tej tragedii Aleksandra Nieśpielak, już nigdy nie wróciła do zawodu w takim zakresie jak wcześniej. Długo dochodziła do siebie...Teraz bardzo aktywnie wspiera fundację Corinfantis, która pomaga dzieciom z wadami serca. Urodziła również trzeciego syna Antoniego. Aleksandra Nieśpielak zawsze wyglądała pięknie i uznawana była, za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Wyróżniała się nie tylko urodą, ale również zaangażowaniem i klasą. Bardzo brakuje jej obecności na ekranach, nadal ma bardzo dużo oddanych fanów, którzy śledzą jej życie w social mediach. Obecnie można ją oglądać w komedii muzycznej Przychodzi baba do lekarza, w której gra razem z Łukaszem Konopką, czy Grażyną Zielińską. Zobaczcie jak zmieniała się Aleksandra Nieśpielak na przestrzeni lat i jak wygląda teraz w 2020 roku? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Welcome to the jungle! #naturelovers #thailand #holiday

Post udostępniony przez Aleksandra Niespielak (@aleksandraniespielak)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.