Anna Lewandowska, VIVA! 14/2022
Fot. Dorota Szulc
O tym jest głośno

Anna Lewandowska szczerze o macierzyństwie. „Miewam chwilę zwątpienia i wyrzuty sumienia”

Trenerka podzieliła się rozterkami, z którymi mierzy się większość mam

Marta Nawacka 22 października 2022 10:08
Anna Lewandowska, VIVA! 14/2022
Fot. Dorota Szulc

Żona Roberta Lewandowskiego na co dzień z powodzeniem łączy karierę zawodową z wychowywaniem dwóch córek: 5-letniej Klary i 2-letniej Laury. Okazuje się jednak, że popularna trenerka również mierzy się z wyrzutami sumienia w związku ze swoimi pociechami i nie zawsze jest jej łatwo... Co zdradziła Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska łączy karierę z macierzyństwem

Jest żoną słynnego, utalentowanego piłkarza, ale sama także robi zawrotną karierę. Anna Lewandowska od lat rozwija się jako trenerka, wspiera Polki i Polaków w dbaniu o smukłą sylwetkę, zajmuje się dietami, ma także swoją linię zdrowych produktów spożywczych. Oprócz tego sportsmenka zajmuje się wychowaniem dwóch córeczek: 5-letniej Klary i 2-letniej Laury. Obecnie rodzina przeprowadziła się do Barcelony, ale ich życie obfituje w liczne podróże.

Czytaj też: Zofia Zborowska stawia na macierzyństwo i wycofuje się z show-biznesu

Anna Lewandowska, VIVA! 14/2022
Fot. Dorota Szulc

Anna Lewandowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2022 rok

Anna Lewandowska szczerze o macierzyństwie

W nowym poście zamieszczonym na Instagramie Anna Lewandowska postawiła na szczere wyznanie. Pod zdjęciem, na którym widzimy trenerkę z jej starszą córką na lotnisku napisała: „Dostaję od Was mnóstwo zapytań w jaki sposób godzę rolę mamy z innymi aktywnościami i wyjazdami. Cóż – nie jest to łatwe…” i dodała: „ Tam, gdzie mogę zabieram dziewczynki ze sobą. Jeśli nie jest to możliwe to pomagają nam nasze kochane Babcie i niania”.

Anna Lewandowska zdradziła również, że nie zawsze jest to możliwe i często odczuwa wyrzuty sumienia, ponieważ nie może być w kilku miejscach naraz. Podkreśliła jednak, że żadna z kobiet nie powinna zapominać o tym, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko, a co za tym idzie – nie powinna zapominać o sobie i swoich pasjach oraz marzeniach. „Podobnie jak Wy również miewam chwilę zwątpienia i wyrzuty sumienia, że nie mogę być we wszystkich miejscach jednocześnie. Czy znacie takie powiedzenie szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko? Myślę, że to bardzo ważne, abyśmy w natłoku codziennych obowiązków pamiętały także o sobie – swoich marzeniach i celach…”, czytamy na Instagramie trenerki.  

Zobacz także: Marta Żmuda Trzebiatowska: „Nigdy nie żałowałam, że zostałam mamą. Natomiast czasem zdarza mi się tęsknić za życiem sprzed dzieci”

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.