Anna Lewandowska, VIVA! 14/2022
Fot. Dorota Szulc
O tym jest głośno

Anna Lewandowska szczerze o macierzyństwie. „Miewam chwilę zwątpienia i wyrzuty sumienia”

Trenerka podzieliła się rozterkami, z którymi mierzy się większość mam

Marta Nawacka 22 października 2022 10:08
Anna Lewandowska, VIVA! 14/2022
Fot. Dorota Szulc

Żona Roberta Lewandowskiego na co dzień z powodzeniem łączy karierę zawodową z wychowywaniem dwóch córek: 5-letniej Klary i 2-letniej Laury. Okazuje się jednak, że popularna trenerka również mierzy się z wyrzutami sumienia w związku ze swoimi pociechami i nie zawsze jest jej łatwo... Co zdradziła Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska łączy karierę z macierzyństwem

Jest żoną słynnego, utalentowanego piłkarza, ale sama także robi zawrotną karierę. Anna Lewandowska od lat rozwija się jako trenerka, wspiera Polki i Polaków w dbaniu o smukłą sylwetkę, zajmuje się dietami, ma także swoją linię zdrowych produktów spożywczych. Oprócz tego sportsmenka zajmuje się wychowaniem dwóch córeczek: 5-letniej Klary i 2-letniej Laury. Obecnie rodzina przeprowadziła się do Barcelony, ale ich życie obfituje w liczne podróże.

Czytaj też: Zofia Zborowska stawia na macierzyństwo i wycofuje się z show-biznesu

Anna Lewandowska, VIVA! 14/2022
Fot. Dorota Szulc

Anna Lewandowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2022 rok

Anna Lewandowska szczerze o macierzyństwie

W nowym poście zamieszczonym na Instagramie Anna Lewandowska postawiła na szczere wyznanie. Pod zdjęciem, na którym widzimy trenerkę z jej starszą córką na lotnisku napisała: „Dostaję od Was mnóstwo zapytań w jaki sposób godzę rolę mamy z innymi aktywnościami i wyjazdami. Cóż – nie jest to łatwe…” i dodała: „ Tam, gdzie mogę zabieram dziewczynki ze sobą. Jeśli nie jest to możliwe to pomagają nam nasze kochane Babcie i niania”.

Anna Lewandowska zdradziła również, że nie zawsze jest to możliwe i często odczuwa wyrzuty sumienia, ponieważ nie może być w kilku miejscach naraz. Podkreśliła jednak, że żadna z kobiet nie powinna zapominać o tym, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko, a co za tym idzie – nie powinna zapominać o sobie i swoich pasjach oraz marzeniach. „Podobnie jak Wy również miewam chwilę zwątpienia i wyrzuty sumienia, że nie mogę być we wszystkich miejscach jednocześnie. Czy znacie takie powiedzenie szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko? Myślę, że to bardzo ważne, abyśmy w natłoku codziennych obowiązków pamiętały także o sobie – swoich marzeniach i celach…”, czytamy na Instagramie trenerki.  

Zobacz także: Marta Żmuda Trzebiatowska: „Nigdy nie żałowałam, że zostałam mamą. Natomiast czasem zdarza mi się tęsknić za życiem sprzed dzieci”

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.