Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
O TYM SIĘ MÓWI

Zofia Zborowska stawia na macierzyństwo i wycofuje się z show-biznesu

"Czasem fajnie jest zrobić krok w tył", wyznała aktorka

Dorota Falkowska 21 października 2022 10:02
Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Zofia Zborowska-Wrona ponad rok temu została mamą. Na świecie pojawiła się ukochana córeczka Nadzieja. Od tamtej pory życie aktorki zmieniło się o 180 stopni. Narodziny dziecka przewartościowały wiele kwestii, w tym także pracę. 

Zofia Zborowska wycofuje się z show-biznesu?

Zofia Zborowska znalazła się ostatnio w gronie gwiazd, które zawitały na premierę najnowszego filmu Andrzeja Saramonowicza "Bejbis". Aktorka pojawiła się na wydarzeniu w towarzystwie męża, Andrzeja Wrony oraz rodziców - Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego. W wywiadzie dla serwisu Pudelek.pl Zofia Zborowska przyznała, że jest to chyba jej pierwsze wyjście do kina od czasu premiery filmu Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia", tj. od stycznia. Na pokazie "Bejbis" aktorka pojawiła się w roli osoby towarzyszącej, bo tym razem to nie ona, a jej mąż, znany siatkarz Andrzej Wrona, wystąpił na ekranie. Sportowiec otrzymał epizodyczną rolę Jezusa.

"Nie widziałam filmu, widziałam tylko zdjęcia z planu. Jestem bardzo ciekawa. Nic nie wiem, wiem, że ma tam epizod i podobno, od producentów wiem, że poszło mu super", komentowała żona debiutanta. 

Czytaj także: Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona świętują pierwsze urodziny córki

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona na premierze filmu "Bejbis", 19.10.2022 r. 

Zofia Zborowska stawia na macierzyństwo i wycofuje się z show-biznesu
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Zapytana przez dziennikarza Pudelka.pl o jej obecne życie i plany zawodowe, Zofia Zborowska przyznała, że macierzyństwo pochłonęło całą jej uwagę i odciągnęło od świata show-biznesu. "Trochę odpadłam jako mamusia. Jestem po prostu bardzo szczęśliwa z małą. Czasem chyba fajnie jest zrobić taki krok w tył od tego show bizu i tak sobie pożyć, po prostu" - wyznała.

Aktorka jest świadoma, że pierwsze lata życia są kluczowe zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców, w związku z czym chciałaby być jak najczęściej obecna w codzienności swojej córki. "Ja bardzo chciałam być mamą i jak już zostałam mamą, to po prostu wiem, że ten czas ucieka z małym dzieckiem. Chciałabym te pierwsze lata jej życia, które są super i mega ważne i dla niej i dla nas, chciałabym po prostu dać jej jak najwięcej mojego czasu", wyznała Zofia Zborowska. 

Mimo komentowanego przez aktorkę zawodowego "kroku w tył" nie rezygnuje ona całkowicie ze swojej pracy. Zofia Zborowska zapowiedziała, że już wkrótce można spodziewać się kolejnego projektu z jej udziałem.  

Czytaj też: Zofia Zborowska i Andrzej Wrona: „Dość dużo przeszliśmy już jako rodzina

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?