Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
Z życia gwiazd

Zofia Zborowska szczerze o kilogramach po ciąży i chęci posiadania drugiego dziecka

Czy aktorka planuje kolejną ciążę?

Marta Nawacka 7 listopada 2021 09:58
Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Pod koniec lipca Zofia Zborowska i Andrzej Wrona po raz pierwszy zostali rodzicami. Para powitała na świecie swoją córkę, Nadzieję. Od tego czasu aktorka częściej udziela się na tematy związane z macierzyństwem i dziećmi. Ostatnio w internetowej serii pytań i odpowiedzi zwierzyła się fanom, ile przytyła w czasie ciąży oraz czy planuje kolejne dziecko...

Zofia Zborowska szczerze o kilogramach po ciąży

Ostatnio na instagramowym profilu Zofii Zborowskiej fani mieli okazję zadawać aktorce pytania, które ich intrygują. Kobieta napisała: „Nie śpię. Jutro będę tego żałować. Q&A?”. Jej wielbiciele od razu postanowili skorzystać z okazji, pytając Zosię o kwestie związane z macierzyństwem. Wśród pytań padło między innymi to o dodatkowe kilogramy po ciąży. „Dużo przytyłaś w ciąży?”, napisała jedna z fanek, na co aktorka odpowiedziała szczerze, że około 25 kg.

Natychmiast pojawiło się kolejne pytanie, o to, jak Zofia Zborowska traciła kilogramy po ciąży. „Dziesięć kilo to pewnie było na dzień dobry, bo Nadzia ważyła 4050 gramów plus wody, łożysko itd. Z kolejnych 15 poleciało osiem, bo po powrocie ze szpitala przez jakieś trzy tygodnie nie miałam w ogóle apetytu. Na nic. Jadłam z musu tyle, by nie stracić pokarmu. Teraz zostało siedem kilo i nie wiem, jak ja to zrobię. Chyba czas porządnie ruszyć pupę”, wyznała młoda mama.

Czytaj też: Zofia Zborowska i Andrzej Wrona: „Chcieliśmy być razem, założyć rodzinę. Byliśmy na to gotowi”

Zofia Zborowska z córeczką
Fot. Zofia Zborowska, Instagram

Zofia Zborowska z córeczką, Instagram/@zborowskazofia

Zofia Zborowska wyznała, czy planuje więcej dzieci

Troskliwi fani nie zapomnieli także zapytać o samopoczucie aktorki. Zapytana o to, jak się czuje psychicznie i fizycznie, odpowiedziała: „Dobrze, dziękuję! Ale chciałabym już zrzucić te ostatnie siedem kilo, bo nie uśmiecha mi się kupowanie nowych ciuchów”. Nie zabrakło również pytania o to, czy Zofia Zborowska planuje jeszcze powiększenie rodziny. Zapytana o to, czy chce mieć więcej dzieci, z rozbrajającą szczerością wyznała: „na razie to planuje się wyspać”. Aktorka karmi swoją córeczkę piersią, więc nic dziwnego, że trudniej jej o niczym niezakłócony sen.  

Zobacz także: Zofia Zborowska urodziła! Zdjęciem dziecka podzieliła się na Instagramie

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.