Agnieszka Chylińska
Fot. VIPHOTO/East News
Metamorfozy gwiazd

Agnieszka Chylińska już tak nie wygląda! Co za metamorfoza!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 6 lipca 2021 14:44
Agnieszka Chylińska
Fot. VIPHOTO/East News

Metamorfozy Agnieszki Chylińskiej nie powinny już dziwić nikogo. Jej fani przyzwyczajeni są do częstych zmian fryzur u wokalistki, która uwielbia szokować. Miała już długie, platynowe włosy, czarne z grzywką, fioletowe, niebieskie i czerwone. Do tego niemal każdą długość i fryzury, które zliczyć nie sposób. Jednak jej najnowsza metamorfoza to prawdziwe zaskoczenie – postawiła na kolor, jakiego nigdy wcześniej u niej nie widzieliśmy. Internauci są zachwyceni!

Czytaj też: „Okazało się brutalnym strzałem w mój egoizm”, mówi Agnieszka Chylińska o macierzyństwie

Agnieszka Chylińska zmieniła kolor włosów

Wokalistka, która niegdyś śpiewała w zespole O.N.A., potem wybrała karierę solową. W międzyczasie udało jej się również rozpocząć współpracę jako jedna z jury programu Mam Talent, wraz z Małgorzatą Foremniak oraz Agustinem Egurrolą.

Na swoim Instagramie Chylińska zaprezentowała swoją szaloną metamorfozę. Takiej zmiany nikt się nie spodziewał! Mama Ryszarda, Estery oraz Krysi pokazała wszystkim żółto-zielonego, karbowanego irokeza. Boki fryzury zostały dokładnie wygolone, a Chylińska wygląda jak zawsze na bardzo szczupłą. Zdjęcie podpisała w dość zabawny sposób, komentując swój kolor.

Czytaj również: Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Jej wnętrza zaskakują!

Młody jęczmień.

Jak Wam się podoba Chylińska po metamorfozie? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.