Jak mieszka Agnieszka Chylinska?
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Jej wnętrza zaskakują!

Uwagę zwróciły przede wszystkim wyjątkowe obrazy!

Aleksandra Frankowska 17 stycznia 2021 16:27
Jak mieszka Agnieszka Chylinska?
Fot. Instagram

Agnieszka Chylińska bardzo ceni swoją prywatność. Gwiazda dostarcza swoim fanom informacji, które sama uzna za stosowne, co wywołuje ogromny dla niej szacunek z ich strony. Od niedawna wokalistka publikuje w sieci filmiki, na których czyta bajki dla dzieci. Można zobaczyć wówczas, jak wygląda jej dom. Uwagę internautów zwróciły zwłaszcza obrazy na ścianach.

Agnieszka Chylińska o swojej prywatności

Przy okazji strajków kobiet, Agnieszka Chylińska po raz pierwszy opowiedziała też o swoich dzieciach i trudnym macierzyństwie. Był to jedyny moment, kiedy zdecydowała się na tak szczere i osobiste wyznanie. Zdecydowanie w przestrzeni publicznej woli skupiać się na kwestiach zawodowych, za co cenią ją fani oraz media w całej Polsce. Pokazuje klasę, jakiej wielu osobom brakuje.

Chylińska pokazala jak mieszka
Fot. Instagram

Jak mieszka Agnieszka Chylińska?

Podczas kwarantanny Chylińska zaczęła publikować filmy, na których czyta bajki dla dzieci. Sama jest autorką kilku. Na filmach można dopatrzeć się, w jaki sposób wokalistka urządziła swoje mieszkanie.

Chylińska pokazala jak mieszka
Fot. Instagram

Dom rockowej wokalistki z pewnością każdy wyobrażał sobie zupełnie inaczej. We wnętrzach dominują kolorowe tapety i bardzo wiele mebli. Co ciekawe, na ścianach widać wiele obrazów przedstawiających Matkę Boską.

W oczy rzuca się również pokaźna biblioteka pełna książek, a także oprawiona w ramkę koszulka Ekstraklasy – urodzinowy prezent. Jak Wam się podobają jej wnętrza?

Chylińska pokazala jak mieszka
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!