Jak mieszka Agnieszka Chylinska?
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Jej wnętrza zaskakują!

Jest przytulnie i awangardowo

Aleksandra Frankowska 22 sierpnia 2021 12:55
Jak mieszka Agnieszka Chylinska?
Fot. Instagram

Agnieszka Chylińska bardzo ceni swoją prywatność. Gwiazda dostarcza swoim fanom informacji, które sama uzna za stosowne, co wywołuje ogromny dla niej szacunek z ich strony. Od jakiegoś czasu wokalistka publikuje w sieci filmiki, na których czyta bajki dla dzieci. Można zobaczyć wówczas, jak wygląda jej dom. Uwagę internautów zwróciły zwłaszcza obrazy na ścianach.

Agnieszka Chylińska o swojej prywatności

Przy okazji Strajku Kobiet, Agnieszka Chylińska po raz pierwszy opowiedziała też o swoich dzieciach i trudnym macierzyństwie. Był to jedyny moment, kiedy zdecydowała się na tak szczere i osobiste wyznanie. Zdecydowanie w przestrzeni publicznej woli skupiać się na kwestiach zawodowych, za co cenią ją fani oraz media w całej Polsce. Pokazuje klasę, jakiej wielu osobom brakuje.

Czytaj też: Agnieszka Chylińska ujawniła zaskakującą prawdę na temat swojego męża!

Chylińska pokazala jak mieszka
Fot. Instagram

Jak mieszka Agnieszka Chylińska?

Podczas kwarantanny Chylińska publikowałą filmy, na których czyta bajki dla dzieci. Sama jest autorką kilku. Na filmach można dopatrzeć się, w jaki sposób wokalistka urządziła swoje mieszkanie.

Chylińska pokazala jak mieszka
Fot. Instagram

Dom rockowej wokalistki z pewnością każdy wyobrażał sobie zupełnie inaczej. We wnętrzach dominują kolorowe tapety i bardzo wiele mebli. Co ciekawe, na ścianach widać wiele obrazów przedstawiających Matkę Boską.

W oczy rzuca się również pokaźna biblioteka pełna książek, a także oprawiona w ramkę koszulka Ekstraklasy – urodzinowy prezent. Jak Wam się podobają jej wnętrza?  

Chylińska pokazala jak mieszka
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.