Jak mieszka Agnieszka Chylinska?
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Jej wnętrza zaskakują!

Gwiazda obchodzi dzisiaj 44 urodziny!

Aleksandra Frankowska 23 maja 2021 18:27
Jak mieszka Agnieszka Chylinska?
Fot. Instagram

Agnieszka Chylińska bardzo ceni swoją prywatność. Gwiazda dostarcza swoim fanom informacji, które sama uzna za stosowne, co wywołuje ogromny dla niej szacunek z ich strony. Od niedawna wokalistka publikuje w sieci filmiki, na których czyta bajki dla dzieci. Można zobaczyć wówczas, jak wygląda jej dom. Uwagę internautów zwróciły zwłaszcza obrazy na ścianach.

Czytaj też: Agnieszka Chylińska ujawniła zaskakującą prawdę na temat swojego męża!

Agnieszka Chylińska o swojej prywatności

Przy okazji strajków kobiet, Agnieszka Chylińska po raz pierwszy opowiedziała też o swoich dzieciach i trudnym macierzyństwie. Był to jedyny moment, kiedy zdecydowała się na tak szczere i osobiste wyznanie. Zdecydowanie w przestrzeni publicznej woli skupiać się na kwestiach zawodowych, za co cenią ją fani oraz media w całej Polsce. Pokazuje klasę, jakiej wielu osobom brakuje.

Chylińska pokazala jak mieszka
Fot. Instagram

Jak mieszka Agnieszka Chylińska?

Podczas kwarantanny Chylińska zaczęła publikować filmy, na których czyta bajki dla dzieci. Sama jest autorką kilku. Na filmach można dopatrzeć się, w jaki sposób wokalistka urządziła swoje mieszkanie.

Chylińska pokazala jak mieszka
Fot. Instagram

Dom rockowej wokalistki z pewnością każdy wyobrażał sobie zupełnie inaczej. We wnętrzach dominują kolorowe tapety i bardzo wiele mebli. Co ciekawe, na ścianach widać wiele obrazów przedstawiających Matkę Boską.

W oczy rzuca się również pokaźna biblioteka pełna książek, a także oprawiona w ramkę koszulka Ekstraklasy – urodzinowy prezent. Jak Wam się podobają jej wnętrza?

Chylińska pokazala jak mieszka
Fot. Instagram

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.