Tego nikt się nie spodziewał....

Konrad Szczęsny 25 maja 2019 11:01

Mimo że od 20 lat jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, pilnie strzeże informacji na temat swojego życia prywatnego. Jednak przy okazji wczorajszego występu na festiwalu w Sopocie Agnieszka Chylińska pod wpływem emocji zdobyła się na wyjątkowe wyznanie, dotyczące swojego męża. 

Agnieszka Chylińska obchodziła urodziny w Sopocie

Była wokalistka O.N.A. skończyła wczoraj 43 lata. Jej urodziny zbiegły się z występem na Polsat SopotHit Festiwal. Publiczność przyjęła artystkę wyjątkowo entuzjastycznie: najpierw odśpiewano jej „sto lat”, następnie bawiono się w rytm największych przebojów Agnieszki Chylińskiej. Na scenie wręczono jej także koszulkę piłkarską (piłka nożna to wielkie hobby gwiazdy), na której widniał napis „ekstraklasa”, nazwisko wokalistki i liczba „43”. Nie mogło także zabraknąć tortu, transparentów i ciepłych słów, które pod adresem piosenkarki kierowali prowadzący wydarzenie oraz fani.

W pewnym momencie jednak jurorka Mam talent postanowiła nieco zmienić nastrój i odniosła się do spekulacji na temat swojego męża, które swego czasu pojawiały się w publikacjach prasowych. 

Agnieszka Chylińska o swoim mężu - czy jest Romem?

Przypomnijmy, że media swego czasu rozpisywały się, że partner Agnieszki Chylińskiej jest Romem. Wniosek ten wysnuto na podstawie wypowiedzi wokalistki w jednym z wywiadów, że należy do romskiej rodziny. Jak się jednak okazuje, był to żart, który źle zrozumiano. Nic dziwnego, że piosenkarka postanowiła przy okazji występu w Operze Leśnej zdementować plotki.

„To dla mnie bardzo ważne. Mój mąż nie jest Romem. Przy całym szacunku dla tej grupy etnicznej, ale dawno temu pozwoliłam sobie na żart, że należę do romskiej rodziny, tylko wiele osób pomyślało, ze to prawda, i zarobiło dużo kasy dzięki temu. A prawda jest taka, że mój mąż jest łysym blondynem z niebieskimi oczami. Więc taka prawda. Może mój następny mąż będzie Romem, ale aktualny nim nie jest. Dziękuję bardzo, zależało mi na tym, żeby to powiedzieć”, zadeklarowała Agnieszka Chylińska.

Następnie pozdrowiła swoje dzieci i przyznała, że gdy wraca do domu, jest po prostu mamą i uwielbia tę życiową rolę.

Kim jest mąż wokalistki? Ma na imię Marek, niektórzy błędnie przypisują mu nazwisko Cygan. Z zawodu jest informatykiem, a dokładniej grafikiem komputerowym, jednak stroni od błysku fleszy. Przyszłą żonę poznał w Petersburgu niedługo po rozpadzie O.N.A. Ślub wzięli w tajemnicy. Wychowują razem trójkę dzieci: syna Ryszarda (13 lat) oraz córki Esterę (9 lat) i Krystynę (6 lat).

Zdjęcia z wczorajszego występu artystki w Sopocie znajdziesz w galerii  

1/5
Agnieszka Chylińska na festiwalu w Sopocie. Tak świętowała 43. urodziny
Copyright @Karol Makurat/REPORTER
1/5

Ten tort był jednym z prezentów dla Agnieszki Chylińskiej z okazji 43. urodzin.

2/5
Agnieszka Chylińska na festiwalu w Sopocie. Tak świętowała 43. urodziny
Copyright @Karol Makurat/REPORTER
2/5

Fani przygotowali również dla Agnieszki Chylińskiej specjalne urodzinowe transparenty.

3/5
Agnieszka Chylińska na festiwalu w Sopocie. Tak świętowała 43. urodziny
Copyright @Karol Makurat/REPORTER
3/5

Agnieszce Chylińskiej wręczono również na sopockiej scenie koszulkę piłkarską z jej nazwiskiem, napisem „ekstraklasa” i liczbą 43.

4/5
Agnieszka Chylińska na festiwalu w Sopocie. Tak świętowała 43. urodziny
Copyright @Piotr Matusewicz/East News
4/5

Agnieszka Chylińska prywatnie jest wielką fanką piłki nożnej. Życzenia z okazji urodzin złożyły jej najważniejsze polskie kluby.

5/5
Agnieszka Chylińska na festiwalu w Sopocie. Tak świętowała 43. urodziny
Copyright @Karol Makurat/REPORTER
5/5

Agnieszka Chylińska obchodziła wczoraj 43. urodziny. Zbiegły się one z jej występem na Polsat SopotHit Festiwal w Operze Leśnej.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…