David Beckham i Victoria Beckham przechodzą poważny kryzys w małżeństwie?!
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Małżeństwo Davida i Victorii Beckhamów wisi na włosku?!

Dziwne zachowanie pary wywołało nie lada sensację

Konrad Szczęsny 13 grudnia 2018 18:56
David Beckham i Victoria Beckham przechodzą poważny kryzys w małżeństwie?!
Fot. Getty Images

Mimo że małżeństwem są od 19 lat, nieustannie opinię publiczną elektryzują informacje o domniemanym kryzysie w ich związku. Wiele razy w kuluarach mówiło się, że choć oficjalnie nie ma mowy o rozstaniu, nieoficjalnie Davida i Victorię Beckhamów więcej dzieli niż łączy. Tak jest i tym razem a powodem do plotek jest ich ostatnie publiczne wspólne wyjście...

David i Victoria Beckhamowie na gali British Fashion Awards w Londynie

Gwiazdorska para wraz z najstarszym synem Brooklynem wybrała się dwa dni temu na galę rozdania prestiżowych nagród w dziedzinie mody, British Fashion Awards. Na tej samej uroczystości pojawiła się zresztą księżna Meghan, której obecność wywołała nie lada sensację ze względu na stylizację eksponującą ciążowe krągłości.

Po gali w brytyjskich mediach wybuchła burzliwa dyskusja, dotycząca relacji, jakie naprawdę łączą Davida Beckhama i Victorię Beckham. Wpłynęło na to kilka czynników, między innymi mowa ciała małżonków.

Małżeństwo Davida i Victorii Beckhamów wisi na włosku?

Zwrócono uwagę, że Posh Spice zareagowała dosyć osobliwie, gdy prowadzący galę Jack Whitehall przywitał ją i męża mówiąc, że były piłkarz skradł show podczas ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego w maju tego roku. Na jej twarzy miał pojawić się dziwny grymas niezadowolenia. Czyżby była zazdrosna o zainteresowanie, jakie wzbudza David Beckham?

Sytuacji nie poprawił fakt, że w trakcie trwania uroczystości i afterparty nie zamienili ze sobą ani słowa i unikali kontaktu wzrokowego jak ognia, natomiast chętnie konwersowali z sąsiadami. Co więcej, po wszystkim wyszli z imprezy osobno...

Przypomina się również niedawny wywiad Davida Beckhama, w którym bez ogródek przyznał, że małżeństwo nie jest prostą sprawą. Podobno Victoria Beckham była załamana jego szczerością na łamach mediów i płakała przez dwa dni.

Czy faktycznie ich związek jest już tylko grą pozorów?  

David Beckham i Victoria Beckham przechodzą poważny kryzys w małżeństwie?!
Fot. Getty Images

Beckhamowie kupili nowy dom
Fot. East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.