David Beckham i Victoria Beckham przechodzą poważny kryzys w małżeństwie?!
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Małżeństwo Davida i Victorii Beckhamów wisi na włosku?!

Dziwne zachowanie pary wywołało nie lada sensację

Konrad Szczęsny 13 grudnia 2018 18:56
David Beckham i Victoria Beckham przechodzą poważny kryzys w małżeństwie?!
Fot. Getty Images

Mimo że małżeństwem są od 19 lat, nieustannie opinię publiczną elektryzują informacje o domniemanym kryzysie w ich związku. Wiele razy w kuluarach mówiło się, że choć oficjalnie nie ma mowy o rozstaniu, nieoficjalnie Davida i Victorię Beckhamów więcej dzieli niż łączy. Tak jest i tym razem a powodem do plotek jest ich ostatnie publiczne wspólne wyjście...

David i Victoria Beckhamowie na gali British Fashion Awards w Londynie

Gwiazdorska para wraz z najstarszym synem Brooklynem wybrała się dwa dni temu na galę rozdania prestiżowych nagród w dziedzinie mody, British Fashion Awards. Na tej samej uroczystości pojawiła się zresztą księżna Meghan, której obecność wywołała nie lada sensację ze względu na stylizację eksponującą ciążowe krągłości.

Po gali w brytyjskich mediach wybuchła burzliwa dyskusja, dotycząca relacji, jakie naprawdę łączą Davida Beckhama i Victorię Beckham. Wpłynęło na to kilka czynników, między innymi mowa ciała małżonków.

Małżeństwo Davida i Victorii Beckhamów wisi na włosku?

Zwrócono uwagę, że Posh Spice zareagowała dosyć osobliwie, gdy prowadzący galę Jack Whitehall przywitał ją i męża mówiąc, że były piłkarz skradł show podczas ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego w maju tego roku. Na jej twarzy miał pojawić się dziwny grymas niezadowolenia. Czyżby była zazdrosna o zainteresowanie, jakie wzbudza David Beckham?

Sytuacji nie poprawił fakt, że w trakcie trwania uroczystości i afterparty nie zamienili ze sobą ani słowa i unikali kontaktu wzrokowego jak ognia, natomiast chętnie konwersowali z sąsiadami. Co więcej, po wszystkim wyszli z imprezy osobno...

Przypomina się również niedawny wywiad Davida Beckhama, w którym bez ogródek przyznał, że małżeństwo nie jest prostą sprawą. Podobno Victoria Beckham była załamana jego szczerością na łamach mediów i płakała przez dwa dni.

Czy faktycznie ich związek jest już tylko grą pozorów?  

David Beckham i Victoria Beckham przechodzą poważny kryzys w małżeństwie?!
Fot. Getty Images

Beckhamowie kupili nowy dom
Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.