Grażyna Szapołowska, Viva! październik 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O tym się mówi!

64-letnia Grażyna Szapołowska zachwyca w bikini! Co za sylwetka!

"Życie zaczyna się po 64. roku" - twierdzi aktorka.

Aleksandra Frankowska 6 października 2021 11:27
Grażyna Szapołowska, Viva! październik 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Grażyna Szapołowska skończyła 64 lata. Aktorka znana między innymi z roli Telimeny w ekranizacji „Pana Tadeusza” od zawsze zachwycała urodą, jednak najnowsze zdjęcie, jakie pokazała w bikini jest dowodem na to, że – jak sama mówi – „życie zaczyna się po 64-ce”. Takiej figury mogłaby pozazdrościć jej niejedna 20-latka. Jak Grażyna Szapołowska wygląda w bikini? I jaki jest sekret tak dobrej formy aktorki?

ZOBACZ TEŻ: Grażyna Szapołowska zaskakuje wyznaniem o nagości na ekranie!

Grażyna Szapołowska pozuje w bikini

Na najnowszym zdjęciu Szapołowska pozuje w skąpym bikini. Zdjęcie zostało zrobione w Monako. Aktorka prezentuje się doskonale, a na jej brzuchu zarysowują się mięśnie. Młodsze koleżanki z branży mają jej czego zazdrościć.

Co jest sekretem tak dobrej formy Grażyny Szapołowskiej? Przede wszystkim dieta, ale również regularne ćwiczenia, czego efekt widzimy na zdjęciu. Nie ma dla niej znaczenia ile ma lat, lecz na ile się czuje, a jak widać – jest w szczytowej formie.

Życie zaczyna się po 64. roku życia - tak mówiła moja babcia - napisała pod postem aktorka.

Grażyna Szapołowska to jedna z niewielu aktorek, które nigdy nie stosują filtrów na zdjęciach. Aktorka starzeje się z godnością, bez problemu pokazując się bez makijażu czy też publikując fotografie, gdzie widoczne są jej zmarszczki czy niedoskonałości skóry. Co ciekawe, w formie utrzymuje ją również uprawianie boksu.

CZYTAJ TEŻ: Grażyna Szapołowska pozuje w stroju kąpielowym i eksponuje zgrabne nogi!

Jak Wam się podoba Grażyna Szapołowska na najnowszym zdjęciu? Prawda, że jej figura zachwyca?  

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.