Salma Hayek bikini
Fot. Cindy Ord/MG23/Getty Images
O tym się mówi

56-letnia Salma Hayek pozuje w bikini i wygląda zjawiskowo

Jaki jest jej sekret pięknej figury?

Marta Cieplak 13 czerwca 2023 13:30
Salma Hayek bikini
Fot. Cindy Ord/MG23/Getty Images

Salma Hayek to jedna z najpiękniejszych aktorek. Meksykanka, która skończyła 56 lat, światową sławę zdobyła w Hollywood grając m.in. u boku Antonia Banderasa w filmie Desperado, a potem w takich hitach jak Frida, Po zachodzie słońca czy Eternals. Salma Hayek ma zjawiskową figurę – piękne ciało z charakterystycznymi dla latynosek krągłościami. Aktorka dobrze czuje się w swojej skórze i chętnie pozuje w bikini. Zobaczcie jak wygląda!

Salma Hayek w bikini 2023

Salma Hayek jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwują ją ponad 24 mln osób! Ostatnie zdjęcie, które pojawiło się na jej feedzie przedstawia gwiazdę w bladoniebieskim bikini pozującą w zmysłowej pozie na jachcie. Pod zdjęciem jest już ponad 4 tysiące komentarzy zachwyconych fanów. I wcale nas to nie dziwi, bo Salma Hayek udowadnia, że można wyglądać pięknie i seksownie w każdym wieku.

Salma Hayek - dieta i ćwiczenia

Co ciekawe, Salma Hayek otwarcie mówi o tym, że nigdy nie stosowała żadnej specjalnej diety. „Nie lubię się odchudzać” mówi wprost. I dodaje, że w momentach gorszego samopoczucie często sięga po tzw. comfort food, czy smaczne przekąski i dania w dużej mierze bazujące na węglowodanach. Jak więc udaje jej się utrzymywać tak piękną sylwetkę. Aktorka przyznaje, że jej metodą jest detox i oczyszczanie na bazie soków, które stosuje regularnie. 

Oczyszczanie jest jak moja medytacja. Sprawia, że zatrzymuję się, skupiam i myślę o tym, co wkładam do swojego ciała. Podejmuję zobowiązanie wobec mojego zdrowia i naciskam przycisk resetowania.

Dzięki tej metodzie nie jest wychudzona, ale nadal ma piękne, zmysłowe kształty!

Salma Hayek przyznaje też otwarcie, że nie jest zbyt aktywna sportowo. „Są osoby, które wypracowały rutynę codziennych, porannych ćwiczeń. Ja niestety do nich nie należę” wyznała w rozmowie z amerykańskim Harper's Bazaar. Ale ma inny sposób na piękną figurę: „Pracuję z kobietą w Londynie, która nauczyła mnie, jak trzymać ciało w taki sposób, aby mięśnie były aktywowane przez cały dzień. Więc nawet kiedy myjesz zęby, pracujesz mięśniami. To joga regeneracyjna". Nie wiem jak Wam, ale nam ten pomysł bardzo się podoba. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.