celine-dion-bez-makijazu-2020
Fot. East news
Metamorfozy gwiazd

Celine Dion zaskoczyła fanów zdjęciem bez grama makijażu!

Absolutnie nie wygląda na swoje 52 lata!

Redakcja VIVA! 16 października 2020 13:30
celine-dion-bez-makijazu-2020
Fot. East news

Celine Dion przyzwyczaiła nas do tego, że zazwyczaj dość mocno podkreśla oczy i rzadko pokazuje się bez makijażu. Jednak czas pandemii koronawirusa sprawił, że zmienia styl bycia i swój wizerunek na mniej sceniczny, a bardziej luźny. Dowodem na to jest jej nowe zdjęcie, na którym 52-letnia wokalistka pozuje bez grama makijażu!

Celine Dion bez makijażu na Instagramie

Na zdjęciu widzimy Celine Dion siedzącą na łące w promieniach zachodzącego słońca. Ma na sobie prostą koszulkę z długim rękawem, skórzane spodnie, a włosy ma zaczesane na gładko w kucyk lub kok. Wygląda zjawiskowo! 

W trudnych czasach szczególnie ważna jest refleksja na temat wszystkiego, za to możemy być wdzięczni. Mam nadzieję, że znajdziecie chwilę spokoju i szczęścia dzisiaj i każdego innego dnia, pisze.

Największą uwagę przyciąga twarz gwiazdy – widać, że nie ma na sobie makijażu, nawet rzęsy nie są muśnięte tuszem. A mimo to prezentuje się świetnie! Jej skóra jest niewiarygodnie gładka, bez śladu zmarszczek. Do tego jest bardzo ładnie napięta i ma zdrowy koloryt, o co w wieku Celine Dion nie jest tak łatwo!

Fani są zachwyceni jej wyglądem:

Wyglądasz pięknie i bardzo zdrowo!

Jesteś taka piękna!

Uwielbiam!

Wygląda na to, że piosenkarka bardzo dba o swoje ciało - dużo pije (dowodem może być butelka z wodą w dłoni), ćwiczy i na pewno dba o skórę. I jak widać ten wysiłek się opłaca! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.