celine-dion-bez-makijazu-2020
Fot. East news
Metamorfozy gwiazd

Celine Dion zaskoczyła fanów zdjęciem bez grama makijażu!

Absolutnie nie wygląda na swoje 52 lata!

Redakcja VIVA! 16 października 2020 13:30
celine-dion-bez-makijazu-2020
Fot. East news

Celine Dion przyzwyczaiła nas do tego, że zazwyczaj dość mocno podkreśla oczy i rzadko pokazuje się bez makijażu. Jednak czas pandemii koronawirusa sprawił, że zmienia styl bycia i swój wizerunek na mniej sceniczny, a bardziej luźny. Dowodem na to jest jej nowe zdjęcie, na którym 52-letnia wokalistka pozuje bez grama makijażu!

Celine Dion bez makijażu na Instagramie

Na zdjęciu widzimy Celine Dion siedzącą na łące w promieniach zachodzącego słońca. Ma na sobie prostą koszulkę z długim rękawem, skórzane spodnie, a włosy ma zaczesane na gładko w kucyk lub kok. Wygląda zjawiskowo! 

W trudnych czasach szczególnie ważna jest refleksja na temat wszystkiego, za to możemy być wdzięczni. Mam nadzieję, że znajdziecie chwilę spokoju i szczęścia dzisiaj i każdego innego dnia, pisze.

Największą uwagę przyciąga twarz gwiazdy – widać, że nie ma na sobie makijażu, nawet rzęsy nie są muśnięte tuszem. A mimo to prezentuje się świetnie! Jej skóra jest niewiarygodnie gładka, bez śladu zmarszczek. Do tego jest bardzo ładnie napięta i ma zdrowy koloryt, o co w wieku Celine Dion nie jest tak łatwo!

Fani są zachwyceni jej wyglądem:

Wyglądasz pięknie i bardzo zdrowo!

Jesteś taka piękna!

Uwielbiam!

Wygląda na to, że piosenkarka bardzo dba o swoje ciało - dużo pije (dowodem może być butelka z wodą w dłoni), ćwiczy i na pewno dba o skórę. I jak widać ten wysiłek się opłaca! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.