Chuda Celine Dion
Fot. instagram@celinedion
O tym się mówi

Celine Dion jest coraz chudsza – fani są mocno zaniepokojeni!

Ale gwiazda uspokaja i udowadnia im, że nie ma anoreksji!

Marta Cieplak 6 marca 2020 12:16
Chuda Celine Dion
Fot. instagram@celinedion

Celine Dion zawsze była szczupła, ale nigdy aż tak, jak ostatnio! Fani są mocno zaniepokojeni jej stanem zdrowia i piszą po tym na facebooku oraz Instagramie. Aby ukrócić plotki, piosenkarka postanowiła nagrać specjalny film! Co można na nim zobaczyć?

Wychudzona Celine Dion dementuje plotki o anoreksji

Celine rzeczywiście jest bardzo szczupła, ale to raczej nie kwestia problemów zdrowotnych, ale... stresu. Cztery lata temu zmarł bowiem jej mąż, a rok temu matka. Takie przeżycia niestety bardzo często powodują duży spadek wagi. Ale Celine uspokaja fanów mówiąc, że cała jej rodzina zawsze była bardzo szczupła. I wrzuca na Instagram filmik na którym widać jak je lunch na pokładzie swojego prywatnego samolotu. Co znajduje się na talerzu gwiazdy? Chude mięso, gotowany ryż i warzywa, czyli klasyczny zestaw dobrze zbilansowanej diety!

Specjaliści dodają też, że osoba, która tak dużo koncertuje, musi dostarczać organizmowi sporo kalorii, bo inaczej nie dałaby rady występować na scenie. A Celine zawsze daje podczas występów
z siebie wszystko!

Dieta Celine Dion

Co ciekawe, osoby z bliskiego otoczenia gwiazdy przekonują, że na śniadanie zjada zawsze croissanta i popija go kawą. A jeden rogalik może mieć na wet 270 kalorii! Więc jak widać wcale nie unika wysokokalorycznych posiłków.

Pomiędzy posiłkami najczęściej je sałatki owocowe. Zależy jej, by były sezonowe, bo chce mieć jak najświeższe produkty na talerzu. Najbardziej lubi z owoców ananasy, melony i borówki, znane ze swoich właściwości antyoksydacyjnych.

Na lunch Dion zjada albo chude mięso z warzywami i ryżem albo jedną ze swoich ulubionych potraw kuchni francuskiej. Na liście są m.in. sałatka z bagietką, zupa vichysoisse oraz różnego rodzaju quiche.

Na kolację także pojawia się mięso, ale w różnych postaciach. I nie tylko chude! Do tego warzywa, a czasem nawet... frytki!

Czytając o menu Celine już nie mamy wątpliwości, skąd bierze siłę do koncertów! I naszym zdaniem wygląda naprawdę dobrze!

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…