Te miasta warto odwiedzić!

Aleksandra Tylińska 22 czerwca 2018 14:30

Jedno z najsłynniejszych jezior świata? Oczywiście jezioro Garda! Ten położony we Włoszech zbiornik wodny przyciąga wielu turystów. Nic dziwnego, ponieważ oprócz mnóstwa ciekawych miejsc, w których na pewno nie będziecie się nudzić, nad jeziorem Garda będziecie mogli plażować, uprawiać sporty wodne oraz jeść najlepsze włoskie jedzenie! To także doskonała baza wypadowa do takich włoskich miast jak Verona, Padwa czy Mediolan. Zapraszamy Was w podróż po najciekawszych miejscach położonych właśnie nad jeziorem Garda! 

1/5
Garda
Copyright @Adobe Stock
1/5

W Lazise poczujecie się jak w Wenecji! To bardzo klimatyczne miejsce ze starówką i portem

2/5
Garda
Copyright @Adobe Stock
2/5

Riva del Garda to idealne miejsce dla osób lubiących aktywnie odpoczywać

3/5
Garda
Copyright @Adobe Stock
3/5

Czy wiecie, że w Sirmione swoją willę miała Maria Callas? To jedno z najbardziej lubianych miast nad jeziorem Garda!

4/5
Garda
Copyright @Adobe Stock
4/5

Malcesine to miasteczko leżące u podnóża gór. Kolejką liniową dojedziecie na sam szczyt, skąd możecie podziwiać przepiękne widoki na całe miasto!

5/5
Garda
Copyright @Adobe Stock
5/5

W Salo znajdziecie piękny deptak oraz starówkę nad samym jeziorem!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.