Cudowne plaże i nie tylko…

Aleksandra Tylińska 15 czerwca 2018 13:30

Bali to dla większości wymarzony kierunek na wakacje. Piękne, piaszczyste plaże i cudownie przeźroczysta woda. Wyspa Bali to także wodospady, gorące źródła i… gejzery! Oprócz wylegiwania się na plaży, polecamy Wam kąpiel w jednym z najpiękniejszych wodospadów Sekumpul czy wycieczkę do najpiękniejszej balijskiej świątyni – Taman Tirta Ganga. Niezapomnianych wrażeń dostarczą Wam także tarasy ryżowe, a o malowniczym miasteczku Ubud długo nie zapomnicie. Nie wahajcie się ani chwili i lećcie zobaczyć tą niesamowitą wyspę! 

1/6
Bali
Copyright @Adobe Stock
1/6

Chociaż Bali to wyspa tysiąca świątyń, szczególnie polecamy Wam odwiedzić  Taman Tirta Ganga. Ponoć to jedno z piękniejszych miejsc modlitwy

2/6
Bali
Copyright @Adobe Stock
2/6

Zapierający dech w piersi widok zachodzącego słońca w Kucie - głównym kurorcie Bali

3/6
Bali
Copyright @Adobe Stock
3/6

Ducha wyspy znajdziecie na tarasach ryżowych położonych w miasteczku Jatiluwih

4/6
Bali
Copyright @Adobe Stock
4/6

Chociaż ciężko tam dojechać - polecamy Wam  kąpiel w wodospadzie Sekumpul!

5/6
Bali
Copyright @Adobe Stock
5/6

Miejscowość Ubud uważana jest za najpiękniejsze miasto w Indonezji. Koniecznie odwiedźcie Sacred Monkey Forest Sanctuary!

6/6
Bali
Copyright @Adobe Stock
6/6

Na znajdującej się tuż obok wyspie Gili znajdziecie najpiękniejsze plaże i idealnie czystą wodę!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.