O TYM SIĘ MÓWI

„Najlepsze są wakacje bez planu”, zdradza Agnieszka Woźniak-Starak w nowej VIVIE! EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 5 września 2017 15:30

Bohaterką okładki najnowszej VIVY! jest Agnieszka Woźniak-Starak. Nieprzeciętna uroda, niewyparzony język, silny charakter i niezależność. 12 lat kariery w telewizji! Tylko nam opowiedziała o swoim niezwykłym życiu u boku męża Piotra, nowych planach zawodowych i drugiej edycji show „Azja Express”.

 

Zobacz też: „Są dzieci z brzuszka i są dzieci z serduszka” - TYLKO U NAS Renata Przemyk o adopcji swojej córki

 

Podróże Agnieszki Woźniak-Starak

Jej prywatne wakacje nie są tak intensywne jak te z „Azja Express”. Ma swoje ścieżki, którymi lubi i woli podróżować. Najbardziej lubi wakacje bez planu, na swoich zasadach. Kocham podróżować i staram się w miarę możliwości robić to jak najczęściej. Latem po Polsce. Jestem fanką wyjazdów w cieplejsze miejsca, gdy przychodzą do nas przychodzą te chłodniejsze momenty. Najczęściej siedzę na Mazurach”, zdradziła nam gwiazda TVN. Jednak zawsze marzyła o Azji. I taka podróż jej się trafiła.

 

Którą z podróży wspomina z największym sentymentem? „Dzięki mojej przyszywanej cioci, udało mi się ze znajomą przejechać parę dobrych tysięcy kilometrów przez Stany. Miałam 18 lat. Zatrzymujesz się w takich miejscach gdzie stoją same ciężarówki, jesz burrito po drodze i nie kąpiesz się przez 3 dni. To była fajna podróż”, dodaje Agnieszka Woźniak-Starak. Czy chciałaby przeżyć tę przygodę raz jeszcze?

 

Agnieszka Woźniak-Starak wciąż jest w biegu. Czy znajduje czas na chwilę wytchnienia? Nam opowiedziała o swoich wakacyjnych planach i podróżach. Koniecznie obejrzyjcie nasze video!

 

Zobacz też: Zamiast tropików wybrali... Zobacz, jak Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie spędzili pierwszą rocznicę ślubu

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 18/2017?

Łukasz Jemioł - chłopak z Radomia stał się ulubionym projektantem gwiazd. Królowa offowej piosenki zaczęła nowe życie. Co się zmieniło u Renaty Przemyk? Odszedł charyzmatyczny pisać i człowiek, mistrz literackiego sarkazmu, ironii, tropiciel absurdów świata.  Wspomnienie o Januszu Głowackim. Rafał Maślak, najprzystojniejszy Polak i jego również przystojny ojciec opowiedzieli nam o trudach dorastania i wychowania.

 

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marlena Bielińska

 

Nowa Viva w sprzedaży w dodatkiem – mydłem Luksja Care Pro w cenie 3,99 zł.

 

Mydło Luksja Care Pro Argan
Fot. Materiały prasowe

 

Zobacz, kto był bohaterem poprzedniego numeru VIVY!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.