O TYM SIĘ MÓWI

„Najlepsze są wakacje bez planu”, zdradza Agnieszka Woźniak-Starak w nowej VIVIE! EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 5 września 2017 15:30

Bohaterką okładki najnowszej VIVY! jest Agnieszka Woźniak-Starak. Nieprzeciętna uroda, niewyparzony język, silny charakter i niezależność. 12 lat kariery w telewizji! Tylko nam opowiedziała o swoim niezwykłym życiu u boku męża Piotra, nowych planach zawodowych i drugiej edycji show „Azja Express”.

 

Zobacz też: „Są dzieci z brzuszka i są dzieci z serduszka” - TYLKO U NAS Renata Przemyk o adopcji swojej córki

 

Podróże Agnieszki Woźniak-Starak

Jej prywatne wakacje nie są tak intensywne jak te z „Azja Express”. Ma swoje ścieżki, którymi lubi i woli podróżować. Najbardziej lubi wakacje bez planu, na swoich zasadach. Kocham podróżować i staram się w miarę możliwości robić to jak najczęściej. Latem po Polsce. Jestem fanką wyjazdów w cieplejsze miejsca, gdy przychodzą do nas przychodzą te chłodniejsze momenty. Najczęściej siedzę na Mazurach”, zdradziła nam gwiazda TVN. Jednak zawsze marzyła o Azji. I taka podróż jej się trafiła.

 

Którą z podróży wspomina z największym sentymentem? „Dzięki mojej przyszywanej cioci, udało mi się ze znajomą przejechać parę dobrych tysięcy kilometrów przez Stany. Miałam 18 lat. Zatrzymujesz się w takich miejscach gdzie stoją same ciężarówki, jesz burrito po drodze i nie kąpiesz się przez 3 dni. To była fajna podróż”, dodaje Agnieszka Woźniak-Starak. Czy chciałaby przeżyć tę przygodę raz jeszcze?

 

Agnieszka Woźniak-Starak wciąż jest w biegu. Czy znajduje czas na chwilę wytchnienia? Nam opowiedziała o swoich wakacyjnych planach i podróżach. Koniecznie obejrzyjcie nasze video!

 

Zobacz też: Zamiast tropików wybrali... Zobacz, jak Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie spędzili pierwszą rocznicę ślubu

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 18/2017?

Łukasz Jemioł - chłopak z Radomia stał się ulubionym projektantem gwiazd. Królowa offowej piosenki zaczęła nowe życie. Co się zmieniło u Renaty Przemyk? Odszedł charyzmatyczny pisać i człowiek, mistrz literackiego sarkazmu, ironii, tropiciel absurdów świata.  Wspomnienie o Januszu Głowackim. Rafał Maślak, najprzystojniejszy Polak i jego również przystojny ojciec opowiedzieli nam o trudach dorastania i wychowania.

 

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marlena Bielińska

 

Nowa Viva w sprzedaży w dodatkiem – mydłem Luksja Care Pro w cenie 3,99 zł.

 

Mydło Luksja Care Pro Argan
Fot. Materiały prasowe

 

Zobacz, kto był bohaterem poprzedniego numeru VIVY!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.