Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative
O tym się mówi

Syn Sary Boruc i Artura Boruca jest coraz piękniejszy. Fanki są zachwycone!

Najnowsze zdjęcie Noah to hit instagrama!

Redakcja VIVA! 28 lipca 2020 18:31
Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Artur Boruc i Sara Mannei wspólnie wychowują dwójkę swoich dzieci. Ich najmłodszy synek Noah przyszedł na świat zaledwie rok temu i od razu został gwiazdą Instagrama. Zarówno mama, jak i tata z przyjemnością zamieszczają zdjęcia swojego synka w mediach społecznościowych, a fanki uwielbiają Noah. W maju chłopiec obchodził swoje pierwsze urodziny. Impreza urodzinowa mimo tego, że odbywała się podczas kwarantanny była niezwykle udana, oczywiście dokumentacja pojawiła się na instagramie rodziców.

Nowe zdjęcia Noah w 2020 to hit Instagrama

Artur, Sara tworzą piękną i kochającą się rodzinę. Para doczekała się dwójki wspólnych dzieci – córki Amelii i syna Noah. Wychowują także córkę Mannei z poprzedniego związku – Oliwię. Dzięki zdjęciom, które sławna para regularnie dodaje na swoich profilach, możemy podglądać, jak rosną i zmieniają się ich dzieci. Szczególnym zainteresowaniem wśród fanów piłkarza cieszy się jego syn, w którym upatrują oni kolejnego sportowego talentu. Jest naprawdę pięknym dzieckiem! Na każdym zdjęciu wygląda uroczo.

Piękno samo w sobie 🤍🤍

Wasz chłopczyk jest tak ładny ze wygląda jakby był namalowany.

Wykapany tatus 😍😍😍😍

Mały ma urodę Artura, jest piękny 🌹

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.