Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative
O tym się mówi

Syn Sary Boruc i Artura Boruca jest coraz piękniejszy. Fanki są zachwycone!

Najnowsze zdjęcie Noah to hit instagrama!

Redakcja VIVA! 28 lipca 2020 18:31
Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Artur Boruc i Sara Mannei wspólnie wychowują dwójkę swoich dzieci. Ich najmłodszy synek Noah przyszedł na świat zaledwie rok temu i od razu został gwiazdą Instagrama. Zarówno mama, jak i tata z przyjemnością zamieszczają zdjęcia swojego synka w mediach społecznościowych, a fanki uwielbiają Noah. W maju chłopiec obchodził swoje pierwsze urodziny. Impreza urodzinowa mimo tego, że odbywała się podczas kwarantanny była niezwykle udana, oczywiście dokumentacja pojawiła się na instagramie rodziców.

Nowe zdjęcia Noah w 2020 to hit Instagrama

Artur, Sara tworzą piękną i kochającą się rodzinę. Para doczekała się dwójki wspólnych dzieci – córki Amelii i syna Noah. Wychowują także córkę Mannei z poprzedniego związku – Oliwię. Dzięki zdjęciom, które sławna para regularnie dodaje na swoich profilach, możemy podglądać, jak rosną i zmieniają się ich dzieci. Szczególnym zainteresowaniem wśród fanów piłkarza cieszy się jego syn, w którym upatrują oni kolejnego sportowego talentu. Jest naprawdę pięknym dzieckiem! Na każdym zdjęciu wygląda uroczo.

Piękno samo w sobie 🤍🤍

Wasz chłopczyk jest tak ładny ze wygląda jakby był namalowany.

Wykapany tatus 😍😍😍😍

Mały ma urodę Artura, jest piękny 🌹

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.