Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative
O TYM JEST GŁOŚNO

Wielkie zmiany w życiu Sary i Artura Boruców. Para wyprowadza się z Polski!

Kiedy i dlaczego? Bizneswoman zdradziła te informacje!

Rafał Kowalski 14 listopada 2021 12:03
Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Od siedmiu lat Sara i Artur Borucowie tworzą zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Stylistka, blogerka i właścicielka marki modowej wielokrotnie udowadniała, że wiele jest w stanie poświęcić dla męża. Ze względu na podpisywane kontrakty piłkarz musiał mieszkać w różnych miejscach świata, a jego bliscy najczęściej podróżowali razem z nim. Niedługo cała familia znów wyprowadzi się z Polski.

Przeprowadzka Sary Boruc z rodziną do USA

Tym razem wyprowadzka rodziny Boruców nie będzie podyktowana sportowymi planami bramkarza. Niedawno jego żona poinformowała na Instagramie, że spełni się jej marzenie i wkrótce zamieszkają w Stanach Zjednoczonych. Kiedy? „Jak tylko ogarnę to biznesowo, a Artur skończy kontrakt z Legią”, dodała w rozmowie z Pudelkiem, który sprawdził, że umowa między klubem piłkarskim a zawodnikiem ma trwać do końca czerwca przyszłego roku.

Zdaje się, że już w lipcu 2022 mama Oliwii, Amelii i Noaha wraz z partnerem zamieszkają w… Los Angeles! To właśnie na to miasto padł wybór rodziny.

Zobacz teżMaffashion ma żal do Sary Boruc, że ujawniła imię jej synka? Zdradziła prawdę

Sara Boruc, VIVA! Moda 1/2016
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Co Sara Boruc będzie robić w USA?

Wiele osób zastanawiało się w sieci, czy właścicielka marki modowej będzie chciała zarabiać w Los Angeles otwierając własny butik… „Raczej nie planuję. Na chwilę obecną moje kolekcje są dostępne w 40 topowych butikach na całym świecie i ta liczba cały czas rośnie. Prawdopodobnie otworzę tam swój drugi showroom/concept store. Pierwszy otworzyłam jakiś czas temu w Warszawie”, dodała Sara Boruc w rozmowie z Pudelkiem.

Dla niej i męża najważniejsze jest teraz dobro dzieci. W związku z tym Borucowie zostaną w Stanach na dłużej. „Ze względu na dzieci decyzja musi być permanentna. Szkoła, przyjaźnie…”, zastanawiała się głośno stylistka.

Kibicujemy temu pomysłowi! 

Zobacz teżSara i Artur Borucowie świętują rocznicę ślubu! Jak zaczęła się ich historia miłości? „Powiedział, że myje okna w wieżowcach”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…