Gdzie się wybrać w Warszawie?
Fot. STOCK ADOBE
PODRÓŻE

Co robić w Warszawie, gdy pogoda nie dopisuje?

Oto miejsca, w które musisz się wybrać!

Marta Baran 21 września 2019 19:30
Gdzie się wybrać w Warszawie?
Fot. STOCK ADOBE

Nie pozwól, aby uroki jesiennej pogody zatrzymały Cię od wszystkiego co ma do zaoferowania Warszawa! Bez względu na to, czy mieszkasz w stolicy od lat, czy podróżujesz, warto wybrać się w wiele ciekawych miejsc. Koniecznie zobaczcie naszą listę i wybierzcie coś dla siebie!

Czasowe wystawy przy Operze Narodowej

To miejsce, gdzie co roku czeka na zwiedzających coś nowego. Warto zobaczyć, jakie nowości ma do zaproponowania Muzeum Teatralne i Galeria Opera. To idealne miejsce na spędzenie czasu w towarzystwie całej rodziny, gdy pogoda nie dopisuje. Koniecznie dowiedzcie się, jakie wystawy na ten sezon zaplanowała Opera Narodowa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Teatr Wielki - Opera Narodowa (@operanarodowa)

Królewski Ogród Świateł

Już 13 października rozpocznie się magiczny pokaz świetlno–muzyczny. Co roku przyciąga tłum turystów, dlatego warto się tam wybrać. Królewski Ogród Świateł to idealne miejsce dla tych, co kochają świąteczne klimaty, a przy okazji mogą spędzić czas z przyjaciółmi.

Królikarnia

Jeśli jesteś miłośnikiem zwiedzania i spacerowania na świeżym powietrzu koniecznie wybierz się do Parku Rzeźb w Królikarni, gdzie wstęp wolny obowiązuje przez siedem dni w tygodniu. A już od października rusza kolejna edycja koncertów do zwiedzania – Słuchy, brzmi interesująco? Poznaj szczegóły!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Królikarnia (@krolikarnia)

Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Masz ochotę wybrać się w miejsce przepełnione kulturą? Koniecznie odwiedź Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, w tym Muzeum nad Wisłą, Park Rzeźb oraz oczywiście Muzeum na Pańskiej. Na odwiedzających czekają interesujące wystawy czasowe, które warto zobaczyć.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Luhring Augustine (@luhringaugustine)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kamila Vay (@vaykma)

Muzeum Plakatu w Wilanowie

Zostało otwarte w 1968 roku, jako pierwsze muzeum plakatu na świecie. Do tego może pochwalić się dość pokaźną ilością prac – w swoich zasobach muzeum posiada aż 54 tysiące eksponatów, w tym polskie i obce plakaty artystyczne. To miejsce znajduje się na dawnych terenach Pałacu w Wilanowie, dlatego już sam klimat robi ogromne wrażenie.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!