Sezon wiosna lato nad Wisłą w Warszawie
Fot. STOCK ADOBE
PODRÓŻE

Oto 5 najciekawszych wydarzeń na długi sierpniowy weekend!

Dla każdego coś dobrego

Paulina Borówa 14 sierpnia 2019 15:45
Sezon wiosna lato nad Wisłą w Warszawie
Fot. STOCK ADOBE

Długi sierpniowy weekend zbliża się wielkimi krokami. Nie masz możliwości spędzić go poza miastem? Nic nie szkodzi. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy pięć propozycji, jak ciekawie spędzić lato w mieście.

Podróże małe i duże, Warszawa

A gdyby tak wsiąść do pociągu- nie byle jakiego? W niedzielę długiego weekendu będzie to możliwe. Podróż Orient Expressem z Muzeum Narodowego w Warszawie przez Azję, Włochy i Holandię w 80 minut. Zabierz z sobą najmłodszych członków rodziny i poczuj się jak na prawdziwych wakacjach. 

Coś na sportowo i coś na słodko, Warszawa

W Warszawie organizowany jest Letni Piknik Pływacki. Sobota spędzona w Parku Wodnym Moczydło nie prędko zostanie zapomniana. Czekają na was odkryte baseny, boiska do gry, a także plac zabaw dla najmłodszych i strefa gastronomiczna. Organizatorzy przygotowali warsztaty o bezpiecznym spędzaniu czasu nad wodą, które poprowadzi m.in. Mistrz Polski i Rekordzista Europy w ratownictwie wodnym- Adam Dubiel. 

Fluo Party, Gdańsk

Trójmiasto nie próżnuje. Wyobraź sobie gorączkę sobotniej nocy świecąc w ciemności i pijąc drinki w gdańskim bunkrze. Nieźle! Sale koncertowo-imprezowe w budynku nasycą rozrywkową, a pub ugości czymś na ząb. Koniecznie zabierz znajomych. 

Jeśli kino, to tylko w jego stolicy, Łódź

Lubisz długie, letnie wieczory filmowe? Specjalnie dla ciebie odnaleźliśmy Kino Plenerowe z bogatym repertuarem klasyków, a także hitów kinowych ostatnich miesięcy. Zainteresowana? W piątek szukaj drogi do Ogrodów Geyera w Łodzi, nie będziesz zawiedziona. 

Spodek, muzyka, jedzenie- kosmos! Katowice

Tarasy Spodka stały się ulubionym miejscem spotkań na Śląsku. W tę sobotę w centrum Katowic pojawi się Mioush. Dla szukających wrażeń- tańce przed sceną. Dla leniwych- leżaki na trwie. Nie planujcie na ten wieczór żadnej restauracji, bo Gastro Fajer zadba o każde podniebienie tej imprezy. Relaks w najczystszej postaci. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.