Luksusowy hotel w Warszawie
Fot. Materiały Prasowe – Motel One
STYL ŻYCIA

Motel One otwarty – luksusowa sieć hoteli wreszcie w Warszawie!

Wnętrza robią wrażenie

Marta Baran 26 października 2019 14:30
Luksusowy hotel w Warszawie
Fot. Materiały Prasowe – Motel One

Marzy Ci się podróż do Warszawy, podczas której możesz zatrzymać się w jej samym sercu za rozsądną cenę? Na mapie stolicy właśnie powstał hotel, którego już sama architektura i wnętrza robią ogromne wrażenie. Mowa oczywiście o Motel One – to sieć nowoczesnych hoteli, gdzie nie wydamy majątku! Do tej pory firma prosperowała między innymi w Amsterdamie, Londynie, Berlinie, a teraz również w Warszawie!

Nowoczesny hotel w sercu Warszawy

Hotel znajduje się na ulicy Tamka, naprzeciwko Narodowego Instytutu i Muzeum Fryderyka Chopina – dlatego jego oficjalna nazwa to Motel One Warszawa – Chopin. Wewnętrz nowoczesnego budynku znajduje się mural, który stworzył Mariusz Libel składający się z nut oraz obrysu miasta!

Doskonała lokalizacja to jednak nie wszystko, miejsce oferuje swoim gościom aż 333 komfortowych pokoi urządzonych w nowoczesnym stylu, a także bary oraz salę konferencyjną. Dodatkową atrakcją jest strefa One Lounge, gdzie można wejść do świata muzyki!

Wystrój hotelu

Odpowiedni klimat tworzy niesamowity design w hotelu, wszystko za sprawą luksusowych mebli zrobionych specjalnie na zamówienie Motelu One. Ogromną furorę robi sofa w głównym holu przypominająca klawisze fortepianu! Koniecznie zobaczcie zdjęcia, wybralibyście się tam?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Motel One (@motel_one)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Motel One (@motel_one)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Matilde Conejo-Mir (@matilde_conejomir)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.