Luksusowy hotel w Warszawie
Fot. Materiały Prasowe – Motel One
STYL ŻYCIA

Motel One otwarty – luksusowa sieć hoteli wreszcie w Warszawie!

Wnętrza robią wrażenie

Marta Baran 26 października 2019 14:30
Luksusowy hotel w Warszawie
Fot. Materiały Prasowe – Motel One

Marzy Ci się podróż do Warszawy, podczas której możesz zatrzymać się w jej samym sercu za rozsądną cenę? Na mapie stolicy właśnie powstał hotel, którego już sama architektura i wnętrza robią ogromne wrażenie. Mowa oczywiście o Motel One – to sieć nowoczesnych hoteli, gdzie nie wydamy majątku! Do tej pory firma prosperowała między innymi w Amsterdamie, Londynie, Berlinie, a teraz również w Warszawie!

Nowoczesny hotel w sercu Warszawy

Hotel znajduje się na ulicy Tamka, naprzeciwko Narodowego Instytutu i Muzeum Fryderyka Chopina – dlatego jego oficjalna nazwa to Motel One Warszawa – Chopin. Wewnętrz nowoczesnego budynku znajduje się mural, który stworzył Mariusz Libel składający się z nut oraz obrysu miasta!

Doskonała lokalizacja to jednak nie wszystko, miejsce oferuje swoim gościom aż 333 komfortowych pokoi urządzonych w nowoczesnym stylu, a także bary oraz salę konferencyjną. Dodatkową atrakcją jest strefa One Lounge, gdzie można wejść do świata muzyki!

Wystrój hotelu

Odpowiedni klimat tworzy niesamowity design w hotelu, wszystko za sprawą luksusowych mebli zrobionych specjalnie na zamówienie Motelu One. Ogromną furorę robi sofa w głównym holu przypominająca klawisze fortepianu! Koniecznie zobaczcie zdjęcia, wybralibyście się tam?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Motel One (@motel_one)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Motel One (@motel_one)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Matilde Conejo-Mir (@matilde_conejomir)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…