Olga Figaszewska 29 marca 2017 07:00
1/8
Piróg, Bijoch, Przetakiewicz, Azja Express
Copyright @VIVA!
1/8

Przed nami kolejna edycja hitowego programu TVN - „Azja Express”! Jesienią ubiegłego roku program odniósł niebywały sukces. Zwycięzcą pierwszej edycji był Michał Żurawski. Mąż Romy Gąsiorowskiej i jego partner Ludwik Borkowski wygrali główną nagrodę w show TVN, pokonując Agnieszkę Włodarczyk i Marię Konarowską w ścisłym finale.

 

Tym razem znane ze świata show-biznesu postaci wyjadą do Indii. Wśród nich: Joanna Przetakiewicz, Michał Piróg czy Zuzanna Bijoch... Zasady są niezmiennie proste! Wszystkie pary mają dotrzeć w określone miejsce, dysponując budżetem 1 dolara dziennie na osobę. W co drugim odcinku ci, którzy dotrą do celu jako ostatni, odpadają.

 

Polecamy też: Dlaczego Joanna Przetakiewicz w podróż do Indii zabiera Łukasza Jakóbiaka? Zdradzamy kulisy najpopularniejszego programu

 

Tydzień temu wszyscy uczestnicy spotkali się na lotnisku. I tak poznaliśmy oficjalny skład, który powalczy o zwycięstwo w drugiej edycji „Azja Express”. Nie brakuje nazwisk, o których plotkowano już wcześniej. Nie obyło się bez niespodzianek. Mało kto spodziewał się udziału aktora Antoniego Pawlickiego, muzyka Stanisława Karpiela-Bułecki czy Doroty Gardias!

 

W naszej galerii publikujemy zdjęcia uczestników drugiej edycji „Azja Express”, którzy gościli na łamach VIVY!. Komu będziecie kibicować?

 

Polecamy też: Indie, Michał Szpak, siostra Renulki. 10 rzeczy, którymi ma zaskoczyć druga edycja „Azja Express”

 

 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.