Olga Figaszewska 29 marca 2017 07:00
1/8
Piróg, Bijoch, Przetakiewicz, Azja Express
Copyright @VIVA!
1/8

Przed nami kolejna edycja hitowego programu TVN - „Azja Express”! Jesienią ubiegłego roku program odniósł niebywały sukces. Zwycięzcą pierwszej edycji był Michał Żurawski. Mąż Romy Gąsiorowskiej i jego partner Ludwik Borkowski wygrali główną nagrodę w show TVN, pokonując Agnieszkę Włodarczyk i Marię Konarowską w ścisłym finale.

 

Tym razem znane ze świata show-biznesu postaci wyjadą do Indii. Wśród nich: Joanna Przetakiewicz, Michał Piróg czy Zuzanna Bijoch... Zasady są niezmiennie proste! Wszystkie pary mają dotrzeć w określone miejsce, dysponując budżetem 1 dolara dziennie na osobę. W co drugim odcinku ci, którzy dotrą do celu jako ostatni, odpadają.

 

Polecamy też: Dlaczego Joanna Przetakiewicz w podróż do Indii zabiera Łukasza Jakóbiaka? Zdradzamy kulisy najpopularniejszego programu

 

Tydzień temu wszyscy uczestnicy spotkali się na lotnisku. I tak poznaliśmy oficjalny skład, który powalczy o zwycięstwo w drugiej edycji „Azja Express”. Nie brakuje nazwisk, o których plotkowano już wcześniej. Nie obyło się bez niespodzianek. Mało kto spodziewał się udziału aktora Antoniego Pawlickiego, muzyka Stanisława Karpiela-Bułecki czy Doroty Gardias!

 

W naszej galerii publikujemy zdjęcia uczestników drugiej edycji „Azja Express”, którzy gościli na łamach VIVY!. Komu będziecie kibicować?

 

Polecamy też: Indie, Michał Szpak, siostra Renulki. 10 rzeczy, którymi ma zaskoczyć druga edycja „Azja Express”

 

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.