Joanna Przetakiewicz, Łukasz Jakóbiak, „Azja Express 2’’, Indie, main topic
Fot. Instagram @Łukasz Jakóbiak
O TYM SIĘ MÓWI

Dlaczego Joanna Przetakiewicz w podróż do Indii zabiera Łukasza Jakóbiaka? Zdradzamy kulisy najpopularniejszego programu

K.P 21 marca 2017 07:00
Joanna Przetakiewicz, Łukasz Jakóbiak, „Azja Express 2’’, Indie, main topic
Fot. Instagram @Łukasz Jakóbiak

Przed dyrektor kreatywną La Manii ostatnie przygotowania przed wylotem w najbardziej ekstremalną podróż w jej życiu. Już dzisiaj rano razem z Łukaszem Jakóbiakiem wylatują na Sri Lankę, skąd wraz z innymi uczestnikami programu „Azja Express 2” rozpoczną podróż z przygodami. Ich celem jest Bombaj, ale nie wszyscy dotrą na miejsce. Każda para liczy się z tym, że może odpaść na bardzo wczesnym etapie, ale każda ma nadzieję, że zajmie pierwsze miejsce.

Przeczytaj też: Mamy erotyczną kampanię z Mają Sablewską promującą nową kolekcję La Manii! Odważycie się?!

Z Mykonos do… Indii

Joanna Przetakiewicz na towarzysza tej podróży wybrała Łukasza Jakóbiaka, choć nie są przyjaciółmi. Łukasz jej zaimponował, kiedy przez dwa lata próbował namówić ją na wywiad. Gdy powiedział, że przyleci na spotkanie, gdziekolwiek będzie chciała, zaproponowała Mykonos, gdzie akurat spędzała wakacje.
Przyleciał. I od razu przypadł jej do gustu. Joanna ma intuicję do ludzi i od razu go polubiła. Wtedy też Łukasz zdradził jej, że jego wielkim marzeniem jest wzięcie udziału w „Azja Express”.

Podróż z synami? Nigdy!

Gdy jakiś czas później Joanna Przetakiewicz otrzymała propozycję wzięcia udziału w programie, od razu pomyślała o Jakóbiaku. Choć stacja namawiała ją, by towarzyszył jej któryś z synów, kategorycznie odmówiła. Twierdziła, że bałaby się zabierać ich w tak ekstremalną podróż. Nie chciała ich narażać na niebezpieczeństwa, styczność z chorobami i bakteriami, brudem i wszechobecną nędzą. Nigdy w taką podróż nie pojechałaby też z bliskim jej sercu mężczyzną.

Ryzyko to ich specjalność

Łukasz wydaje się więc idealny. Jest silny psychicznie, ambitny i ma szalony temperament. Tak samo jak szefowa La Manii. Oboje lubią ryzyko, potrzebują w życiu skrajnych emocji i adrenaliny. Jednak on ma coś, czego nie ma Joanna. Jest bardzo silny fizycznie, a to, jak wiemy już z poprzedniej części hitowego programu, jest w tym wypadku bardzo ważne. I choć plecaki obojga muszą być lekkie, a w podróż mogą zabrać tylko niezbędne rzeczy, męskie silne ramię jest bardzo ważne. Zwłaszcza że będą podróżowali przez kraj, w którym gwałty i rozboje są na porządku dziennym.

Dla obojga ta wyprawa jest wielką niewiadomą. Nie tylko ze względu na to, że niespodzianką jest to, co ich może spotkać w drodze przez Indie. Ta podróż, niezależnie od jej długości, będzie sprawdzianem znajomości Joanny i Łukasza. Czy okaże się, że zostaną przyjaciółmi na śmierć i życie, czy ich drogi po powrocie do kraju się rozejdą? Zobaczymy.

Przeczytaj też: Horoskop na druga połowę grudnia. Dla Strzelców takich jak Joanna Przetakiewicz to czas odprężenia. A dla innych znaków?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.