Konrad Szczęsny 23 listopada 2016 20:30
1/11
Agnieszka Woźniak-Starak, Azja Express, TVN, druga edycja
Copyright @Materiały prasowe
1/11

24 listopada w półfinale z „Azja Express” odpadł Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański. Za tydzień 30 listopada dowiemy się, kto wygrał pierwszą polską edycję show. W finale znaleźli się Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska (jako pierwsze, zdobyły immunitet), Michał Żurawski i Ludwik Borkowski oraz Leszek Stanek i Izabela Miko

 

Polecamy też: Czarny charakter „Azja Express”. 8 powodów przez które nikt nie lubi Renaty Kaczoruk

 

Od jakiegoś już jednak czasu trwają spekulacje, kto pojawi się w nowej, drugiej edycji show. Choć nie padły jeszcze żadne deklaracje ze strony TVN, ponoć kolejka gwiazd i celebrytów, którzy chcą wziąć udział w kolejnej odsłonie programu, jest bardzo długa. Najczęściej zwierzają się oni ze swoich zamiarów i planów w wywiadach, ale nie tylko!

 

Czy Agnieszka Woźniak-Starak zachowa stanowisko prowadzącej? Czy istnieje szansa, że któregoś z uczestników zobaczymy w formacie ponownie? I wreszcie: gdzie dokładnie odbędzie się kolejna edycja show TVN? Te i inne informacje (zupełnie niepotwierdzone!) znajdziecie w naszej galerii.

 

Polecamy też: Na ekranie ostry zawodnik, w życiu rodzinny facet. Michał Żurawski zdradził nam, jaki jest naprawdę

 

 

2/11
Azja Express, Agnieszka Szulim, TVN
Copyright @materiały prasowe
2/11

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, decyzja w sprawie drugiej edycji „Azja Express” jeszcze nie zapadła, natomiast wszyscy nie spodziewają się innego rozwiązania niż to, że takowa powstanie. Wszystko ze względu na duży sukces medialny i dobrą oglądalność show. – Na 99% druga edycja zostanie zrealizowania i z pewnością, gdy taka decyzja zapadnie, program będzie kręcony w Azji, prawdopodobnie w Indiach – mówi nasze źródło.

 

Czy prowadzącą będzie, w miejsce Agnieszki Woźniak-Starak, Hanna Lis? – Takie rozwiązanie absolutnie nie wchodzi w grę, Aga świetnie sprawdziła się w roli prowadzącej i nikt nie rozważa zmiany w tej kwestii – dodaje.

 

Polecamy też: Była obiektem ataków hejterów, ale się podniosła. Zupełnie nowe życie Hanny Lis

 

 

3/11
Renata Kaczoruk i Weronika Budziło w Azja Express
Copyright @Facebook @Azja Express
3/11

Jak wygląda teraz proces selekcji potencjalnych kandydatów?

 

Są to głównie obserwacje, kto i co mówi. Nie ukrywajmy, że większość gwiazd i celebrytów deklaruje chęć udziału w wywiadach. To nie będzie bez znaczenia przy okazji kompletowania obsady drugiej edycji „Azja Express” - podkreśla nasz informator.

 

Kto zatem wypowiadał się pochlebnie o show i potwierdził, że weźmie w nim udział?

 

Polecamy też: Hanna Lis: "Po powrocie z Azji z Łukaszem wpadliśmy w psychiczny dołek. Nikt nie był w stanie zrozumieć naszej tęsknoty"

 

 

4/11
Azja Express
Copyright @
4/11

Jedną z osób, która zgłosiła chęć uczestnictwa w „Azja Express” jest... Natalia Siwiec. Miałaby pojawić się w show z mężem Mariuszem Raduszewskim.

 

„Ja bardzo lubię podróżować i lubię każdy jakby program, w którym jest coś podróżniczego. A tam można dużo fajnych rzeczy zobaczyć. Musiałabym to przemyśleć, ale myślę, że finalna decyzja byłaby na tak. Bo tam są emocje, a dla mnie najważniejsze są emocje. Zabrałabym oczywiście Mariusza. Pewnie bylibyśmy zupełnie inną parą niż Małgosia i Radek, ale na pewno jesteśmy specyficzna parą. Na pewno byłoby co oglądać” – stwierdziła w „Dzień Dobry TVN”.

 

Polecamy też: Co łączy Hannę Lis i Łukasza Jemioła? Uczucie, które wzmocniło "Azja Express"!

 

 

5/11
Hanna Lis i Łukasz Jemioł w Azja Express
Copyright @x-news
5/11

Dużo mówiło się również o udziale Małgorzaty Foremniak z córką, jednak Ola w rozmowie z nami  zaprzeczyła tym doniesieniom, nazywając je „bzdurami”.

 

Jednak inną gorącą parą, która mogłaby pojawić się w show, jest... Kasia Warnke i Piotr Stramowski. Aktorka stwierdziła co prawda, że jest przywiązana do Polski i raczej nie zdecydowałaby się na taki wyjazd, ale jej mąż z pewnością by na taką propozycję przystał.

 

Ma to związek z wypowiedzią Małgorzaty Rozenek, która stwierdziła, że najchętniej właśnie ich zobaczyłaby w drugiej edycji show.

 

Chciałabym, żeby w programie wystąpiła Kasia Warnke z mężem, są tacy ładni. Chciałabym ich zobaczyć w akcji, może mogliby być drugimi nami. Będą mieli problem osoby z  drugiego sezonu, każdy z pierwszego sezonu jest tak charakterystyczny, ciężko będzie to przebić. W programie na pewno widziałabym Magdę Gessler, Mateusza Hładkiego, Diablo Włodarczyka z żoną, Małgosię Kożuchowską. Wszystkie osoby, które teraz mają jednowymiarowy wizerunek” - stwierdziła żona Radosława Majdana w rozmowie z Pudelkiem.

 

Polecamy też: Erotyka, zmysłowość i nagość. Zobacz niepublikowane zdjęcia Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego

 

 

 

 

6/11
Małgorzata Rozenek w Azja Express
Copyright @TVN
6/11

Co ciekawe, ponoć chęć uczestnictwa wyrazili... Tomson i Baron, na co dzień jurorzy w „The Voice of Poland”. To o tyle dziwne, że show emitowane jest na antenie Telewizji Polskiej, zaś „Azja Express” na antenie TVN. Czy byłaby to przeszkoda, aby chłopaki z grupy Afromental wzięli udział w drugiej edycji popularnego formatu?

 

Polecamy też: "To nie była zabawa w biednych. W tym programie nie było żadnej ściemy". Hanna Lis odpowiada na krytykę "Azja Express"

 

 

7/11
Azja Express
Copyright @
7/11

Inne nazwiska, które przewijały się na giełdzie, to m.in. Weronika Książkiewicz, Piotr Kupicha oraz Ewa Chodakowska. Jednak te, które wywołały prawdziwą sensację, to z jednej strony młody, obiecujący wokalista oraz... siostra jednej z uczestniczek pierwszej edycji! O kogo chodzi?

 

Polecamy też: "He is David Beckham. Me is Victoria Beckham. In Poland". 9 najlepszych cytatów z Azja Express

 

 

8/11
Azja Express. Agnieszka Szulim, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Hanna Lis, Łukasz Jemioł, Agnieszka Włodarczyk
Copyright @Facebook, materiały prasowe
8/11

Chodzi o Michała Szpaka, który na tegorocznej Eurowizji zajął dla Polski znakomite 8. miejsce oraz... Agatę Kaczoruk, siostrę Renaty, dziewczyny Kuby Wojewódzkiego, która nie cieszyła się zbyt dużą sympatią w trakcie trwania pierwszej edycji „Azja Express”.

Agata ma zupełnie inny temperament i osobowość niż Renata, bardzo ciekawe byłoby zobaczenie jej w drugiej edycji programu – mówi nasze źródło.

 

Polecamy też: Czarny charakter „Azja Express”. 8 powodów przez które nikt nie lubi Renaty Kaczoruk

 

 

9/11
Azja Express, Agnieszka Szulim, Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Copyright @TVN, materiały prasowe
9/11

W nawiązaniu do wypowiedzi Małgorzaty Rozenek o Kasi Warnke i Piotrze Stramowskim, niespodziewanie chęć udziału w drugiej edycji „Azja Express” wyraziła na Instagramie... Iza Małysz!

 

Nas Małgosia nie pytała o udział w Azja. My też jesteśmy ładni! – napisała.

 

Polecamy też: „Przeze mnie przegraliśmy na tych schodach". Małgorzata Rozenek-Majdan szczerze o udziale w „Azja Express”

 

 

10/11
Azja Express, Agnieszka Szulim, Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Copyright @TVN, materiały prasowe
10/11

Ostatnio chęć udziału w drugiej edycji „Azja Express” zadeklarował... Piotr Kraśko, obecnie związany z TVNem! Widocznie pozazdrościł Hannie Lis sukcesu po udziale w show.

 

Z Maliną mógłbym pojechać wszędzie. Czy to z powodów zawodowych czy niezawodowych - wyznał dziennikarz. Absolutnie każda podróż z nią byłaby wspaniała. Nie wyobrażam sobie lepszego partnera do podróży - zadeklarował w rozmowie z „Party”.ą

 

Polecamy też: Piotr Kraśko: „Człowiek nie wie, co to lęk, dopóki nie zacznie bać się o dziecko”

 

 

 

 

11/11
Azja Express, Agnieszka Szulim, Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Copyright @TVN, materiały prasowe
11/11

Plotkuje się, że w kolejnej edycji mógłby pojawić się... Leszek Stanek. Program dał mu bardzo dużo, cieszy się ogromną sympatią widzów, ma osobowość, jest pogodny, ciepły i słodki. Kto wie, może w każdej kolejnej edycji po prostu będzie mu przydzielana kolejna nowa partnerka? Zobaczymy, co życie przyniesie – śmieje się nasze źródło.

 

Faktem jest, że dziś walka o finał rozegrała się między Michałem Żurawskim i Ludwikiem Borkowskim, Leszkiem Stankiem i Izą Miko oraz Pascalem Brodnickim i Pawłem Dobrzańskim.

Pascal był najlepiej przygotowany ze wszystkich, oglądał edycje programu z innych krajów, miał wyposażenie niezbędne przy tego typu wyprawach. Jednak w ostatnich odcinkach pokazał, że jest w stanie zrobić naprawdę wiele dla wygranej. Czy to recepta na sukces? – pyta nasz informator. Okazało się, że nie i dało się zauważyć, że Pascal bardzo źle zniósł porażkę. 

 

Finał pierwszej polskiej edycji „Azja Express” już za tydzień 30 listopada!

 

Polecamy też: Być jak Małgorzata Rozenek. I Ty wybierz się na „Azja Express”. Polecamy najciekawsze miejsca

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.