Te miejsca wciąż są mało popularne

Gabriela Łaskowska 30 października 2018 16:16

Macie wrażenie, że w social mediach widzicie ciągle zdjęcia znajomych z tych samych miejsc na świecie? Mediolan, Paryż, Wiedeń… te miejsca z pewnością robią wrażenie, ale są też bardzo oklepane. Nawet nie będąc tam doskonale wiemy jak wyglądają. Wszystko dzięki relacjom zdjęciowym naszych bliskich. A może by tak wybrać się następnym razem w nieoczywiste miejsce, w którym żaden z Twoich przyjaciół jeszcze nie był?

Przedstawiamy 5 kierunków podróżniczych, które nie są tak oblegane przez turystów. Odkryjcie je razem z nami, a jesteśmy przekonani, że nie pożałujecie!  

1/5
podróże 2019
Copyright @STOCK ADOBE
1/5

Arles to urokliwa miejscowość we Francji, w której tworzył Vincent van Gogh. Miejsce musi być naprawdę zachwycające, skoro tak wielki artysta inspirował się nim.

2/5
podróże 2019
Copyright @STOCK ADOBE
2/5

O Singapurze jest coraz głośniej, ale mimo wszystko miejsce wciąż czeka na swój moment. Mieszanka kulturowa i wysokie standardy życia sprawiają, że koniecznie trzeba wpisać je na listę miejsc do odwiedzenia.

3/5
podróże 2019
Copyright @STOCK ADOBE
3/5

Turecka Riwiera to południowo-zachodni region państwa. Teren ten charakteryzuje się przede wszystkim piękną przyrodą i mnogością piaszczystych plaż.

4/5
podróże 2019
Copyright @STOCK ADOBE
4/5

Highlands to górzysty region na północy Szkocji, który jest najmniej zaludnionym terenem w Europie! Będzie to więc idealny kierunek dla osób, które cenią sobie spokój i piękne widoki.

5/5
podróże 2019
Copyright @STOCK ADOBE
5/5

O Materze we Włoszech mówi się „miasto wykute w skale”. Uważa się ją za najstarsze miasto na świecie. Jego wyjątkowa zabudowa sprawia, że będąc tam czujemy się jak w innej rzeczywistości…

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.