Te miejsca wciąż są mało popularne

Gabriela Łaskowska 30 października 2018 16:16

Macie wrażenie, że w social mediach widzicie ciągle zdjęcia znajomych z tych samych miejsc na świecie? Mediolan, Paryż, Wiedeń… te miejsca z pewnością robią wrażenie, ale są też bardzo oklepane. Nawet nie będąc tam doskonale wiemy jak wyglądają. Wszystko dzięki relacjom zdjęciowym naszych bliskich. A może by tak wybrać się następnym razem w nieoczywiste miejsce, w którym żaden z Twoich przyjaciół jeszcze nie był?

Przedstawiamy 5 kierunków podróżniczych, które nie są tak oblegane przez turystów. Odkryjcie je razem z nami, a jesteśmy przekonani, że nie pożałujecie!  

1/5
podróże 2019
Copyright @STOCK ADOBE
1/5

Arles to urokliwa miejscowość we Francji, w której tworzył Vincent van Gogh. Miejsce musi być naprawdę zachwycające, skoro tak wielki artysta inspirował się nim.

2/5
podróże 2019
Copyright @STOCK ADOBE
2/5

O Singapurze jest coraz głośniej, ale mimo wszystko miejsce wciąż czeka na swój moment. Mieszanka kulturowa i wysokie standardy życia sprawiają, że koniecznie trzeba wpisać je na listę miejsc do odwiedzenia.

3/5
podróże 2019
Copyright @STOCK ADOBE
3/5

Turecka Riwiera to południowo-zachodni region państwa. Teren ten charakteryzuje się przede wszystkim piękną przyrodą i mnogością piaszczystych plaż.

4/5
podróże 2019
Copyright @STOCK ADOBE
4/5

Highlands to górzysty region na północy Szkocji, który jest najmniej zaludnionym terenem w Europie! Będzie to więc idealny kierunek dla osób, które cenią sobie spokój i piękne widoki.

5/5
podróże 2019
Copyright @STOCK ADOBE
5/5

O Materze we Włoszech mówi się „miasto wykute w skale”. Uważa się ją za najstarsze miasto na świecie. Jego wyjątkowa zabudowa sprawia, że będąc tam czujemy się jak w innej rzeczywistości…

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.