Te miejsca wciąż są mało popularne

Gabriela Łaskowska 30 października 2018 16:16

Macie wrażenie, że w social mediach widzicie ciągle zdjęcia znajomych z tych samych miejsc na świecie? Mediolan, Paryż, Wiedeń… te miejsca z pewnością robią wrażenie, ale są też bardzo oklepane. Nawet nie będąc tam doskonale wiemy jak wyglądają. Wszystko dzięki relacjom zdjęciowym naszych bliskich. A może by tak wybrać się następnym razem w nieoczywiste miejsce, w którym żaden z Twoich przyjaciół jeszcze nie był?

Przedstawiamy 5 kierunków podróżniczych, które nie są tak oblegane przez turystów. Odkryjcie je razem z nami, a jesteśmy przekonani, że nie pożałujecie!  

1/5
podróże 2019
Copyright @STOCK ADOBE
1/5

Arles to urokliwa miejscowość we Francji, w której tworzył Vincent van Gogh. Miejsce musi być naprawdę zachwycające, skoro tak wielki artysta inspirował się nim.

2/5
podróże 2019
Copyright @STOCK ADOBE
2/5

O Singapurze jest coraz głośniej, ale mimo wszystko miejsce wciąż czeka na swój moment. Mieszanka kulturowa i wysokie standardy życia sprawiają, że koniecznie trzeba wpisać je na listę miejsc do odwiedzenia.

3/5
podróże 2019
Copyright @STOCK ADOBE
3/5

Turecka Riwiera to południowo-zachodni region państwa. Teren ten charakteryzuje się przede wszystkim piękną przyrodą i mnogością piaszczystych plaż.

4/5
podróże 2019
Copyright @STOCK ADOBE
4/5

Highlands to górzysty region na północy Szkocji, który jest najmniej zaludnionym terenem w Europie! Będzie to więc idealny kierunek dla osób, które cenią sobie spokój i piękne widoki.

5/5
podróże 2019
Copyright @STOCK ADOBE
5/5

O Materze we Włoszech mówi się „miasto wykute w skale”. Uważa się ją za najstarsze miasto na świecie. Jego wyjątkowa zabudowa sprawia, że będąc tam czujemy się jak w innej rzeczywistości…

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.