Dziś Światowy Dzień Turystyki!

Gabriela Łaskowska 27 września 2018 12:02

Wakacje się skończyły, jednak my już myślimy o kolejnych podróżach! Szczególnie dziś, ponieważ obchodzimy... Światowy Dzień Turystyki!

Nieważne czy chcecie wyjechać, żeby zrelaksować się czy aktywnie spędzić czas. Wybranie odpowiedniej destynacji często jest dużym problemem. Przychodzimy z pomocą! Zebraliśmy 7 miejsc, które będą najmodniejszymi kierunkami podróżniczymi w następnym roku! Sprawdźcie listę, zainspirujcie się i już dziś zacznijcie planować następne podróże!  

1/7
dzien turystyki
Copyright @INSTAGRAM.COM/samsam.pilot
1/7

Phu Quoc, Vietnam
Mała wyspa, położona na południowym wybrzeżu Wietnamu. Ten tropikalny raj jest jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie!

2/7
dzien turystyki
Copyright @INSTAGRAM.COM/living_hotels
2/7

Bali, Indonesia
Od zawsze było bardzo popularnym wakacyjnym celem. Są jednak na niej jeszcze miejsca wolne od turystów. Jest nim np. wyspa Nusa Lembongan, znajdująca się na południowo-wschodnim wybrzeżu.

3/7
dzien turystyki
Copyright @INSTAGRAM.COM/giulialieb
3/7

Ateny, Grecja
Jeśli szukasz miejsca rozrywkowego z historyczną nutką, Ateny będą strzałem w dziesiątkę! To miejsce, do którego chce się wrócić!

4/7
dzien turystyki
Copyright @INSTAGRAM.COM/watschinger_lukas
4/7

Isle of Skye, Szkocja
Raj dla miłośników wędrówek. Malowniczy krajobraz, średniowieczne zamki i ciche wioski rybackie… to idealne miejsce na wakacje dla aktywnych turystów.

5/7
dzien turystyki
Copyright @INSTAGRAM.COM/hikingtheglobe
5/7

Banff, Kanada
Miasto w zachodniej Kanadzie. Położone jest na terenie najstarszego Parku Narodowego w tym kraju. Dodatkową atrakcją jest występowanie tam zorzy polarnej!

6/7
dzien turystyki
Copyright @INSTAGRAM.COM/czlowiek_finn
6/7

Sa Pa, Wietnam
Miasto znajduje się w północno-zachodniej części Wietnamu. Znane jest głównie ze względu na przepiękne górskie tarasy widokowe, mieszanki plemion, zamieszkujących te tereny, a także najwyższej góry w Indochinach!

7/7
dzien turystyki
Copyright @INSTAGRAM.COM/andesdiscovery
7/7

Torres del Paine, Chile
Park narodowy w Chile, położony w Patagonii. To prawie 2000 km² gór, lodowców oraz łąk, nazywanych… złotymi pampasami!

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.