Edyta Pazura, Cezary Pazura "Viva!", luty 2009
Fot. Marek Straszewski
styl życia

Nie uwierzycie, ile kosztuje wózek córeczki Edyty Pazury!

Czy wart jest swojej ceny?

Redakcja VIVA! 26 lutego 2020 18:15
Edyta Pazura, Cezary Pazura "Viva!", luty 2009
Fot. Marek Straszewski

Edyta i Cezary Pazura wybrali się na wakacje na Dominikanę. Na rajskiej wyspie odpoczywali razem  z dziećmi - dwoma córkami, Amelią i Ritą oraz synem Antonim Józefem. Oczywiście wakacje z małymi dziećmi to dla rodziców zawsze duże wyzwanie - logistyka nie jest prosta. Dlatego podstawa to dobre zorganizowanie i wygodne akcesoria, które choć w małym stopniu ułatwiają rodzicom funkcjonowanie na co dzień.

Edyta Pazura pokazała wózek córeczki!

Edyta Pazura uwieczniła spacer z najmłodszą córką i pokazała, z jakiego wózka korzysta. To marka, którą wybiera wiele gwiazd - Cybex. Model, który używa żona Cezarego nie jest tani. Edyta korzysta ze spacerówki Spring Blossom Dark, która kosztuje niespełna 5 000 zł. Wózek córeczki Edyty jest niezwykle charakterystyczny - piękny kwiatowy wzór sprawia, że wyróżnia się na tle innych wózków dostępnych na rynku. Czy myślicie, że jest też wygodniejszy? 

Wózek córeczki Edyty Pazury
Fot. Instagram: @edyta_pazura

Cezary Pazura i Edyta Zając poznali się 13 lat temu. Aktor jest 26 lat starszy od swojej żony. Kiedy się poznali ona miała 19 lat, a on 45. Para wzięła ślub już ponad 10 lat temu! W 2009 roku zostali rodzicami Amelki. Trzy lata później urodził im się syn - Antoni Józef, a 1 czerwca 2018 roku na świat przyszła najmłodsza córeczka Rita.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.