Edyta Pazura
Fot. Instagram @edytapazura, fot. Arek Wiedeński
O TYM JEST GŁOŚNO

Edyta Pazura zachwyca na fotografii wykonanej przez męża!

Pozuje do niej... nago!

Redakcja VIVA! 9 stycznia 2020 16:54
Edyta Pazura
Fot. Instagram @edytapazura, fot. Arek Wiedeński

Od lat tworzą szczęśliwe i zgrane małżeństwo. Doczekali się trójki wspaniałych pociech. Wciąż są w sobie szaleńczo zakochani i szczęśliwi. Ich miłość dojrzała. Od czasu do czasu Cezary Pazura na swoim profilu zamieszcza fotografie ukochanej żony! Na najnowszym zdjęciu Edyta Pazura zachwyca!

Edyta Pazura w obiektywnie męża

To zazwyczaj Cezary Pazura stoi przed obiektywem ukochanej. Edyta Pazura jak nikt inny potrafi uchwycić w kadrze swojego męża. Teraz role się odwróciły. Aktor uchwycił żonę na fotografii, na której pozuje… nago w łóżku. Cezary Pazura opatrzył zdjęcie miłosnym wyznaniem zawartym w hashtagach:

„Ona mi zdjęcie, to ja też jej zdjęcie ... „i tak się nakręca spirala nienawiści” 😂😂😂 @edyta_pazura #mojamiłość #kobietamojegożycia #cudownyczas #love #kocham”.

Wielbiciele aktorka nie ukrywają swoich zachwytów. „Bardzo fajne zdjęcie, widać na nim pozytywne podejście do życia Pani Edyty. A i fotograf miał dobre oko”, „Bardzo kobieco”, „Mega 😍👏taka żona to skarb 👌”, „Zdjęcie z pazurem (Pazurą? :D) Ale i z klasą”, „Ślicznie wyglądasz kochana 💛💙💚”, czytamy w komentarzach.
 
Trudno się z nimi nie zgodzić! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moje ulubione 📷🌅✨💛 #desert

Post udostępniony przez ✨ Edyta Pazura- Maybe Baby ✨ (@edyta_pazura)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#desert 🌅✨

Post udostępniony przez ✨ Edyta Pazura- Maybe Baby ✨ (@edyta_pazura)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.