Edyta Pazura, Cezary Pazura, VIVA! 2009
Fot. Marek Straszewski
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Pazura popłakała się na wizji: „Miałam tego dość, tych kłamstw”

Żona Cezarego Pazury chciała od niego odejść... Co się stało?

Rafał Kowalski 17 października 2019 10:48
Edyta Pazura, Cezary Pazura, VIVA! 2009
Fot. Marek Straszewski

Rok 2007, przedział jednego z pociągów PKP. To tam całkiem przypadkiem poznali się Cezary Pazura i jego żona, wtedy 19-letnia, Edyta. Dziś para ma dwójkę dzieci i mocno się kocha, jednak początki związku blondwłosej piękności ze starszym od siebie o 26 lat aktorem były trudne. Na samą myśl o nich, Edyta Pazura rozpłakała się ostatnio na wizji…

Edyta Pazura o związku z Cezarym Pazurą

31-latka była ostatnio gościem programu Magdy Mołek. Opowiedziała w nim o kryzysie w związku, który przyszedł przez niemiłe opinie zupełnie postronnych osób… „Na samym początku, kiedy nie było jeszcze Amelii, była taka sytuacja, że przyszłam bardzo mocno zapłakana. Miałam tego dość, tych kłamstw. I powiedziałam: "Czaruniu, nie zasłużyłam na to". Spakowałam się, Czarek pobiegł za mnią i powiedział, że nigdzie nie idę”, powiedziała w programie Edyta Pazura powstrzymując łzy.

Cenna lekcja dała 31-latce siłę i dziś prawie nic nie jest już w stanie jej złamać. „Teraz jestem dużo twardsza, dużo silniejsza. Chcę nauczyć moje córki tej siły, której ja nie miałam na samym początku”, przyznała się Edyta Pazura, a przy okazji wspomniała, jak w roli ojca sprawdza się jej mąż. „Przede wszystkim jest ojcem obecnym. Było bardzo ciężko, bo wiadomo, każdy facet ucieka na początku. Ale odpuściłam”, wyjawiła Edyta Pazura na wizji.

Okazuje się, że wywiad z Magdą Mołek stresował gwiazdę. „Bardzo bałam się tej rozmowy... Pierwszy raz odkąd poznałam mojego Męża opowiedziałam tak szczerze o swoich przeżyciach i uczuciach, które towarzyszyły mi na początku naszej znajomości i przez ostatnie 12 lat. Podczas wywiadu były: radość, smutek, śmiech, gorycz, a nawet łzy.... Zawsze jednak warto walczyć o swoje szczęście... Cieszę się, że wytrwaliśmy. Nie wyobrażam sobie teraz mojego życia bez Czara, Amelki, Antosia, Rity i moich przyjaciół”, napisała na Instagramie Edyta Pazura.

Lubicie aktora i jego ukochaną? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ✨ Edyta Pazura- Maybe Baby ✨ (@edyta_pazura)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ✨ Edyta Pazura- Maybe Baby ✨ (@edyta_pazura)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.