Edyta Pazura
Fot. Instagram @edytapazura, fot. Arek Wiedeński
O tym się mówi

Edyta Pazura wygląda coraz piękniej! Jej ostatnia stylizacja zachwyciła!

Jak przygotowywała się do premiery filmu Psy 3. W imię zasad?

Redakcja VIVA! 16 stycznia 2020 15:31
Edyta Pazura
Fot. Instagram @edytapazura, fot. Arek Wiedeński

Kilka dni temu odbyła się uroczysta premiera filmu Psy 3. W imię zasad, na której pojawiła się plejada polskich gwiazd. Scenariusz do filmu "Psy 3. W imię zasad" napisał autor dwóch poprzednich części, Władysław Pasikowski. Jest on również reżyserem powstającej produkcji. Głównymi bohaterami są jak poprzednio były funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa - Franz Maurer - i policjant Waldemar „Nowy” Morawiec. W tego pierwszego wciela się ponownie Bogusław Linda, a w tego drugiego - Cezary Pazura. Na planie w jednej z głównych ról pojawił się też Marcin Dorociński. Na premierze filmu można było spotkać największe polskie gwiazdy: Marcin Dorociński, Bogusław Linda z córką Aleksandrą Lindą oraz żoną Lidią Popiel, Karolinę Szostak czy Tamarę Arciuch. Więcej na temat premiery znajdziesz tutaj. Film wchodzi do kin w całej Polsce już 17 stycznia.

Gwiazdy na premierze filmu
Fot. East News

Edyta Pazura zachwyciła stylizacją podczas premiery Psy 3. W imię zasad w 2020

Edyta Pazura to bardzo piękna kobieta, która z roku na rok zaskakuje urodą i stylem. Podczas premiery filmu Psy 3. W imię zasad, wyglądała naprawdę zjawiskowo. Jak wyglądały przygotowania do premiery? Celebrytka postanowiła zdradzić kilka sekretów swojego looku. Na czerwonym dywanie Edyta Pazura pokazała się w białym garniturze polskiej marki Bohoboco. Stylizacja bardzo wyraźnie eksponowała walory jej ciała. Na swoim Instagramie Edyta zdecydowała się szczegółowo zrelacjonować swoim fanom, jak wyglądały jej przygotowania do imprezy. Na jej Insta Story można było obejrzeć serię zdjęć i nagrań wykonanych tuż przed wielkim wyjściem. Makijażystka Kinga Szewczyk, postanowiła nie tylko pokryć warstwą kosmetyków twarz swojej klientki, lecz również zadbać o nienaganny make-up jej brzucha. Za włosy odpowiadało studio Duda Hair Design, które współpracuje również z takimi gwiazdami jak: Anna Lewandowska, Kasia Zielińska czy Beata Sadowska. Jak Wam się podoba Edyta Pazura w takim wydaniu? 

Tak wygląda makijaż. Brzuch też trzeba wymalować!

Będziesz na pierwszych stronach gazet. Pazura pokazała brzuch - komentowała makijażystka Kinga Szewczyk

Edyta Pazura, premiera Psy3, 2020
Fot. Instagram/Edyta Pazura

Edyta Pazura, premiera Psy3, 2020
Fot. Instagram/Edyta Pazura
 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.