Gwiazdy na gali Oscary 2020
Fot. Getty Images
oscary 2020

To najdziwniejsza stylizacja gali Oscary 2020?

Artysta Billy Porter zadziwił wszystkich! Ten look przejdzie do historii

Redakcja VIVA! 10 lutego 2020 02:51
Gwiazdy na gali Oscary 2020
Fot. Getty Images

Kto powiedział, że wieczorowe suknie są zarezerwowane tylko dla kobiet? Artysta Billy Porter postanowił złamać tę zasadę! Na czerwonym dywanie pojawił się jako jeden z pierwszych i od razu wywołał furorę. O tym, że o jego kreacji będzie się mówić jeszcze długo po gali, wiedzieliśmy kiedy tylko zobaczyliśmy go we wspaniałym looku Giles Deacon Couture z pozłacanymi piórami i zwiewną spódnicą, która podobno została zainspirowana… bryłą pałacu Kensington. Całą stylizację Porter uzupełnił butami na platformie Jimmy Choo.

Gwiazdy na gali Oscary 2020
Fot. Getty Images

Rolę odegrały też detale - zdobione oprawki okularów, połyskująca torebka i biżuteria. 

Gwiazdy na gali Oscary 2020
Fot. Getty Images

Kim jest Billy Porter?

Billy Porter to amerykański aktor i piosenkarz, który występuje na Broadwayu. Artysta uwielbia kontrowersyjne stylizacje. Chętnie bawi się swoim wizerunkiem scenicznym. Trzeba przyznać, że jego kreacja na galę Oscarów 2020 była doskonale przemyślana. Jak gwiazdor przygotowywał się do imprezy? Na swoim profilu na Instagramie pokazał zdjęcie z oscarowego dnia. 

Gwiazdy na gali Oscary 2020
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.