Katarzyna Skrzynecka, VIVA 2011
Fot. fot. Piotr Porębski
STYL ŻYCIA

Jak Katarzyna Skrzynecka spędza czas na kwarantannie?

Tak teraz wygląda jej codzienność!

Redakcja VIVA! 19 marca 2020 13:31
Katarzyna Skrzynecka, VIVA 2011
Fot. fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka to jednak z bardziej utalentowanych aktorek w polskim show biznesie. Odnajduje się w rolach filmowych, gra w teatrze, a także świetnie sprawdza się w roli jurora w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Z powodu koronawirusa jej plany nico uległy zmianom - aktorka obecnie nie może wrócić na deski teatru oraz na plan programu. Mimo, że gwiazda zaszyła się w domu, udziela się na Instagramie, pokazując, jak wygląda jej obecne życie. Jesteście ciekawi jak teraz Katarzyna Skrzynecka spędza czas na kwarantannie?

Katarzyna Skrzynecka na kwarantannie 2020

Aktorka przede wszystkim spędza jak najwięcej czasu ze swoją rodziną. Mimo, że okoliczności nie są sprzyjające, to stara się dostrzegać również plusy. Jak napisała w social mediach: ,,W tym kryzysowym czasie trzeba się też ratować szukaniem dobrych stron domowej izolacji, które warto całym sercem DOCENIĆ. Chwile wytchnienia w codziennym zawodowym pędzie... CZAS RAZEM RODZINNIE REALNIE NIEWIRTUALNIE. Inne tempo życia, miejsce na refleksje... Rozmawiamy, czytamy sobie, gramy w edukacyjne i rodzinne gry, wyżywamy się na domowych porządkach i remanentach, na które zazwyczaj brak czasu, dzwonimy "jak u Was?" do Przyjaciół i Rodziny... Oglądamy rodzinnie zaległe filmy... gadamy, gadamy, gadamy, JESTEŚMY ZE SOBĄ I DLA SIEBIE CAŁYM SENSEM ISTNIENIA I MIŁOŚCI W RODZINIE. Pomimo, że - jak tysiące ludzi z różnych branż - pocieszamy się w cieniu przerażającej rzeczywistości zamkniętych na dłużej miejsc pracy i perspektywy braku możliwości wykonywania naszej codziennej pracy zawodowej i zarobienia na życie... Nigdy nie brakowało nam pokory i odpowiedzialności ... Ten czas tym bardziej ją weryfikuje...."

Na Instagramie Skrzynecka zebrała już ponad 100 tysięcy obserwatorów. To idealne miejsce, aby dać cenne wskazówki swoim followersom. Aktorka namawia, aby w tym czasie unikać tłumów i nie wychodzić bez potrzeby do sklepu. W ten sposób nie będziemy aż tak narażać się na zakażenie wirusem i będzie po prostu bezpieczniej. Jak napisała w długim poście na Instagramie: ,,Nie wychodzimy do szkoły ani do pracy, nie odwiedzamy żadnych miejsc , w których jest więcej ludzi w bliskiej odległości, nawet większych sklepów spożywczych, konieczne zakupy żywnościowe robiąc w miarę możliwości w mniejszych kioskach/straganikach na otwartym powietrzu, nie spotykamy się ze znajomymi, nie jeździmy komunikacją miejską... Pomagamy seniorom w rodzinie z zakupami aby NIE WYCHODZILI, jeśli nie muszą. Zapasy w zamrażarce na około 2 tygodnie..."

Koniecznie zobaczcie najnowsze zdjęcia Katarzyny Skrzyneckiej, które opublikowała na Instagramie. Sprawdźcie też, jak inne gwiazdy spędzają czas w domu, między innymi Anna Lewandowska bądź Ewa Chodakowska!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.