Paweł Królikowski, Twoja twarz brzmi znajomo
Fot. AKPA
O TYM JEST GŁOŚNO

Śmierć Pawła Królikowskiego zmieniła plany producentów show Twoja twarz brzmi znajomo

Z dzisiejszego odcinka zostaną wycięte niektóre nagrane już sceny

Rafał Kowalski 7 marca 2020 16:52
Paweł Królikowski, Twoja twarz brzmi znajomo
Fot. AKPA

Śmierć Pawła Królikowskiego rozdarła nasze serca. Aktora w zeszły czwartek żegnały na warszawskich Powązkach tłumy fanów, koledzy z pracy, rodzina i przyjaciele. Ci ostatni, w postaci jurorów programu Twoja twarz brzmi znajomo, chcieli w odcinku, który zostanie wyemitowany dziś o 22:10, pozdrowić Pawła Królikowskiego i życzyć mu powrotu do zdrowia. Sceny nagrane przed miesiącem nie zostaną jednak przez śmierć artysty wyemitowane. Trudną sytuację wyjaśniła Katarzyna Skrzynecka.

Hołd dla Pawła Królikowskiego w Twoja twarz brzmi znajomo

Na Instagramie Kasi Skrzyneckiej chwilę temu pojawiło się ważne oświadczenie. „Szanowni Państwo, Drodzy Telewidzowie... Dziś wieczorem w POLSACIE obejrzą Państwo pierwszy odcinek 13 Edycji naszego programu TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO... Ten odcinek programu zrealizowaliśmy ponad 3 tygodnie temu, gdy nasz Przyjaciel - Paweł Królikowski jeszcze z nami był... Był wówczas w szpitalu, a my podczas nagrania odcinka składaliśmy mu serdeczne życzenia szybkiego powrotu do zdrowia... z nadzieją, że powróci do nas na swój fotel Jurora.... "Kochany Króliku, z całego serca trzymamy kciuki za Twój powrót do zdrowia i DO NAS! Rehabilituj się, zdrowiej i wracaj, tęsknimy" ... Stało się inaczej. Produkcja programu podjęła decyzję o przygotowaniu specjalnej wersji odcinka, nie zawierającej naszych życzeń i słów kierowanych do Pawła”, czytamy we wpisie aktorki.

W jego dalszej części gwiazda prosi o zwrócenie uwagi na powstałą sytuację przy oglądaniu show. Prawdopodobnie uczestników i jurorów nie będzie na wizji opuszczał dobry humor, ale należy pamiętać, że odcinek został nagrany o wiele wcześniej, niż odbywa się jego emisja. „W moim osobistym odczuciu, jesteśmy Państwu winni to wyjaśnienie: w jakim czasie i okolicznościach został zrealizowany program, którego emisję obejrzą Państwo tego wieczoru. Byliśmy tu jeszcze pełni nadziei. Nie dopuszczając myśli, że Królik mógłby nie wrócić... Proszę, miejcie to na uwadze, oglądając program. TO WAŻNE”, napisała Katarzyna Skrzynecka w sieci.

Przypomnijmy, jak pięknie ulubienica widzów pożegnała niedawno swojego kolegę z planu. „U mnie JESTEŚ I ZAWSZE BĘDZIESZ KOLOROWYM PROMIENNYM SERDECZNYM KOCHANYM PRZYJACIELEM ❤ Mądrym, honorowym, o ciepłym dobrym sercu, pozytywnie szalonym w swym CUDOWNYM SERDECZNYM ŚMIECHU I POCZUCIU HUMORU ... Bezgranicznie KOCHAJĄCYM SWOJĄ RODZINĘ ❤ Taki jesteś w moim sercu! Gdy Cię spotkam kiedyś "w lżejszym świecie", będziemy nadal śmiać się razem do łez, ściskać serdecznie w ramionach , wzruszać z rzeczy wielkich , a drzeć łacha, z czego się da i z siebie wzajem.... TAKIM CIĘ ZATULAM W SERCU”, zapisała w dniu śmierci aktorka na swoim profilu na Instagramie.

Twoja twarz brzmi znajomo ze zmienionym montażem już dziś o godzinie 22:10 w telewizji Polsat. 

Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.