Restauracja w szklarni - Amsterdam
Fot. STOCK ADOBE
O TYM SIĘ MÓWI

Koronawirus - szklana restauracja w Amsterdamie. Lokal chce zapewnić bezpieczeństwo gościom

Zobacz zdjęcia

Marta Baran 17 maja 2020 12:30
Restauracja w szklarni - Amsterdam
Fot. STOCK ADOBE

W Polsce obecnie wdrażany jest trzeci etap odmrażania gospodarki - centra handlowe zostały otwarte, a zakłady fryzjerskie oraz kosmetyczne mają zacząć funkcjonować od poniedziałku  (18 maja).  W innych euopejskich państwach rządy również powoli zmniejszają obostrzenia i małymi krokami wszystko wraca do normy. Wiele osób podczas pandemii zrozumiało, jak ważną rolę w życiu gra wychodzenie do restauracji i możliwość spędzania tam czasu wolnego z bliskimi. Aby takie spotkania były możliwe, jedna z restauracji w Amsterdamie postanowiła wyjść na oczekiwaniom i zadbała o bezpieczeństwo gości. Jesteście ciekawi co to takiego?

Restauracja w Amsterdamie w dobie koronawirusa

Mediamatic Eten to restauracja w stolicy Holandii, która w swojej ofercie ma wegańską kuchnię. Przed pandemią lokal cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców oraz turystów, dlatego ponownie został otwarty. Aby zachować wszelkie środki ostrożności, stoliki rozstawiono przed restauracją i każdy z nich umieszczono w małej szklarni. System ten został opracowany, aby zachować bezpieczeństwo, ale musimy przyznać, że przy okazji wygląda to bardzo klimatycznie. Restauracyjny ogródek znajduje się przy słynnych miejskich kanałach, a uroku dodatkowo dodają lampeczki. 

Póki co Mediamatic Eten testuje ten system i ze szklarni mogą skorzystać wyłącznie klienci, którzy zarezerwowali kolację w cenie 100 euro składającą się z 4 posiłków. Ponadto obsługa restauracji podaje posiłki na ogromnych deskach, aby nie mieć bezpośredniego kontaktu z goścmi. Jak przyznał właściciel: ,,W tych trudnych czasach dbamy o bezpieczeństwo i higienę, dlatego też stosujemy wszelkie możliwe środki ostrożności, które zapobiegają zanieczyszczeniom i dostosowujemy na nowo nasz lokal".  Koniecznie zobaczcie zdjęcia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mediamatic ETEN (@mediamatic_eten)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mediamatic ETEN (@mediamatic_eten)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URATUJ ZIEMIĘ: Niezwykłe „lasy kamiennych igieł”
 na Madagaskarze, drzewa jak z bajki na Sokotrze – czy ostatnie bastiony nieskażonej przyrody ocaleją? IZA MIKO: „Pandemia pokazała, że czas na zmiany na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar”. ELŻBIETA DZIKOWSKA o tym, co nas czeka – „zadeptany” przez turystów świat? TOMASZ ZUBILEWICZ: „Myślimy, że nastąpi dzień, w którym gwałtownie wszystko wróci do stanu poprzedniego. To błąd”. W cyklu Extra: Przeludnienie – kres „luksusu rasy ludzkiej…”.