Restauracja w szklarni - Amsterdam
Fot. STOCK ADOBE
O TYM SIĘ MÓWI

Koronawirus - szklana restauracja w Amsterdamie. Lokal chce zapewnić bezpieczeństwo gościom

Zobacz zdjęcia

Marta Baran 17 maja 2020 12:30
Restauracja w szklarni - Amsterdam
Fot. STOCK ADOBE

W Polsce obecnie wdrażany jest trzeci etap odmrażania gospodarki - centra handlowe zostały otwarte, a zakłady fryzjerskie oraz kosmetyczne mają zacząć funkcjonować od poniedziałku  (18 maja).  W innych euopejskich państwach rządy również powoli zmniejszają obostrzenia i małymi krokami wszystko wraca do normy. Wiele osób podczas pandemii zrozumiało, jak ważną rolę w życiu gra wychodzenie do restauracji i możliwość spędzania tam czasu wolnego z bliskimi. Aby takie spotkania były możliwe, jedna z restauracji w Amsterdamie postanowiła wyjść na oczekiwaniom i zadbała o bezpieczeństwo gości. Jesteście ciekawi co to takiego?

Restauracja w Amsterdamie w dobie koronawirusa

Mediamatic Eten to restauracja w stolicy Holandii, która w swojej ofercie ma wegańską kuchnię. Przed pandemią lokal cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców oraz turystów, dlatego ponownie został otwarty. Aby zachować wszelkie środki ostrożności, stoliki rozstawiono przed restauracją i każdy z nich umieszczono w małej szklarni. System ten został opracowany, aby zachować bezpieczeństwo, ale musimy przyznać, że przy okazji wygląda to bardzo klimatycznie. Restauracyjny ogródek znajduje się przy słynnych miejskich kanałach, a uroku dodatkowo dodają lampeczki. 

Póki co Mediamatic Eten testuje ten system i ze szklarni mogą skorzystać wyłącznie klienci, którzy zarezerwowali kolację w cenie 100 euro składającą się z 4 posiłków. Ponadto obsługa restauracji podaje posiłki na ogromnych deskach, aby nie mieć bezpośredniego kontaktu z goścmi. Jak przyznał właściciel: ,,W tych trudnych czasach dbamy o bezpieczeństwo i higienę, dlatego też stosujemy wszelkie możliwe środki ostrożności, które zapobiegają zanieczyszczeniom i dostosowujemy na nowo nasz lokal".  Koniecznie zobaczcie zdjęcia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mediamatic ETEN (@mediamatic_eten)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mediamatic ETEN (@mediamatic_eten)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.