Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. STOCK.ADOBE
O tym się mówi!

Horoskop tygodniowy. Co szykują dla Ciebie gwiazdy w dniach od 17 do 23 stycznia?

To może być Twój czas!

Aleksandra Frankowska 17 stycznia 2022 08:27
Horoskop tygodniowy miłosny
Fot. STOCK.ADOBE

Czas leci jak szalony. Za nami już połowa stycznia. Co czeka Cię w najbliższych dniach? Czy gwiazdy mają w planach niesamowite wydarzenia, które mogą wpłynąć na Twoje życie? Horoskop na najbliższe dni z pewnością pomoże Ci spojrzeć na wszystko z nieco innej perspektywy! Poszukaj w nim odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

ZOBACZ TEŻ: Kalendarz księżycowy na 2022 rok. Kiedy wypadają poszczególne fazy Księżyca? 

Koziorożec

 • 22.12–19.01

Właśnie teraz powinnaś zaangażować się w nowe projekty. Zastanów się, które z nich od dawna są twoim celem, a będziesz zadowolona z osiągniętych rezultatów. Pomimo sukcesu sprawy finansowe nie będą układać się gładko, dlatego zrezygnuj z dużych inwestycji. W miłości nie będziesz miała na co narzekać, a chwile u boku bliskich dowiodą, jak wiele znaczysz.

Wodnik

 • 20.01–18.02

Bądź pewna siebie, a osiągniesz cel. Jeśli postawisz na swoim i wykorzystasz odpowiednie umiejętności, bez przeszkód zrealizujesz nawet najtrudniejsze wyzwania. Odniesiesz duży sukces, co pozytywnie wpłynie na twoje samopoczucie. Starasz się o podwyżkę? To najlepszy czas na negocjacje. W sprawach osobistych zachowaj ostrożność, aby nie przeżyć rozczarowania.

Ryby

 • 19.02–20.03

Zarówno spotkania biznesowe, jak i osobiste będą zapowiedzią udanych życiowych zmian. Twoje pomysły spodobają się rozmówcom. Jeśli od dawna zastanawiasz się nad nowymi wyzwaniami zawodowymi, powinnaś zrobić pierwszy krok w ich kierunku. Po wyczerpujących tygodniach nadejdzie też czas na słodkie lenistwo. Nie zmuszaj się do niczego, co nie przynosi ci satysfakcji.

CZYTAJ TEŻ: Horoskop chiński 2022: Rok Tygrysa - Jaki będzie? Ile potrwa? Co przyniesie?

Baran

 • 21.03–19.04

Pomimo wielu nowych zadań i obowiązków nie spiesz się i nie wymuszaj pewnych zdarzeń, w przeciwnym razie niepotrzebnie zmarnujesz swoją energię. Nie wszystkie sprawy ułożą się tak, jakbyś tego chciała, ale nie będziesz narzekać na ewentualne zmiany. Naucz się cieszyć tym, co masz. Poświęć więcej czasu sobie i swoim zainteresowaniom, a odzyskasz motywację do działania.

Byk

 • 20.04–20.05

Zimowa aura nie wpłynie dobrze na twój nastrój. Odłóż ważne decyzje i nie pal za sobą mostów, ponieważ konsekwencje mogą być wyjątkowo nieprzyjemne. Zachowaj czujność. Możliwe, że odbudujesz znajomości sprzed lat. Niektóre będą szczególnie przydatne zawodowo. Planety nie wykluczają, że jedna z nich będzie niespodziewanym początkiem pięknej relacji miłosnej.

Bliźnięta

 • 21.05–21.06

Udane negocjacje biznesowe przeniosą cię na nowy poziom, jeśli chodzi o rozwój kariery. Bądź odważna, otwarcie mów o swoich potrzebach i nie unikaj nowych projektów. Osiągniesz sukces. Uważaj jednak na swoje pieniądze – nie jest to czas na inwestycje i drogie zakupy. W miłości warto zachować nieco dystansu, aby zrozumieć, na czym stoisz. Nie słuchaj rad osób trzecich.

Rak

 • 22.06–22.07

Jeśli pokonasz niespodziewane trudności biznesowe, udowodnisz swoje kompetencje. Niektóre z nich będą prawdziwym wyzwaniem, ale rezultat całkowicie cię zadowoli, również pod względem finansowym. Nie planuj chwilowo drastycznych zmian w swoim życiu. Doceń to, co już osiągnęłaś, i ciesz się małymi zwycięstwami. Bliskie osoby mogą cię rozczarować swoim postępowaniem.

Lew

 • 23.07–22.08

Nadmiar obowiązków może sprawić, że poczujesz się zagubiona. Nie poddawaj się wpływom otoczenia, ale skoncentruj się na tym, co naprawdę ważne. Im bardziej będziesz uporządkowana, tym więcej zyskasz. Postaraj się wywiązać ze wszystkich zaległości, także w życiu prywatnym. W nowym roku nie zabraknie nowych wyzwań, ale musisz zamknąć drzwi do przeszłości.

Panna

 • 23.08–22.09

Osiągniesz cel, nad którym pracujesz od dawna. Nie bądź jednak zbyt krytyczna wobec siebie, a co ważniejsze – wobec innych. Konstruktywny dialog może przynieść nieoczekiwany sukces w postaci awansu lub podwyżki. Planety ostrzegają, że teraz powinnaś szczególnie zatroszczyć się o swoje zdrowie. Natomiast komunikacja z bliskimi dostarczy ci wielu przyjemnych emocji.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Numerologia - co oznacza Twoja numerologiczna liczba? Jak ją obliczyć?

Waga

 • 23.09–22.10

Trudności i przeszkody powoli zaczną znikać, a nowe perspektywy zmotywują cię do dalszego działania. Pamiętaj jednak, aby nie opowiadać wielu osobom o swoich planach i zamiarach, szczególnie nieznajomym. Nie prowokuj niepowodzenia. Chwilowe kłopoty finansowe miną, jeśli nauczysz się oszczędzać. W sprawach miłosnych nadszedł czas na poważne rozmowy o przyszłości.

Skorpion

 • 23.10–21.11

Los zdecydowanie się do ciebie uśmiechnie. Powodzenie w wielu aspektach życia napełni cię pozytywną energią. Rozwój kariery, satysfakcjonujący zysk finansowy, harmonia w związku… Spełnisz marzenia, na które ciężko pracowałaś. Nie poprzestawaj na tym, co osiągniesz. Nowe zadania, jakie przed sobą postawisz, mogą przynieść jeszcze więcej pozytywnych emocji.

Strzelec

 • 22.11–21.12

Życzliwość współpracowników zmotywuje cię do przyjęcia nowych projektów. Bądź rozważna i odpowiedzialna, a twoja praca spotka się z wielkim uznaniem. Nie obawiaj się nietypowych rozwiązań, nawet jeśli nie jesteś pewna ich rezultatów. Pamiętaj także, aby nie łączyć spraw zawodowych i prywatnych. Zatroszcz się o bliską osobę, a zaskoczy cię miłą niespodzianką. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…