gra pantone
Fot. INSTAGRAM.COM/pantone
STYL ŻYCIA

Dzięki tej nowej grze, stworzonej przez PANTONE, jesienne wieczory nabiorą kolorów!

Na czym polega?

Gabriela Łaskowska 21 września 2018 14:32
gra pantone
Fot. INSTAGRAM.COM/pantone

Tej jesieni zapomnijcie o Monopoly czy chińczyku! Dzięki PANTONE The Game, szare i chłodne wieczory, nabiorą wyrazistych kolorów!

Pantone znany jest z opracowania własnego systemu barwnego. I właśnie ten system stał się inspiracją do stworzenia gry.

Na czym polega zabawa?

Udział w niej może brać od 2 do aż 20 osób! Jej zasady są bardzo proste. Gracz, który w danym momencie jest „artystą”, bierze jedną kartę z nazwą postaci z kultury popularnej, a następnie za pomocą kart z kolorami, stara się ją ułożyć. A dokładniej, jej kolorystyczny schemat. Kolory na kartach pochodzą oczywiście z palety Pantone. Pozostali gracze starają się rozpoznać, kogo przedstawia schemat. Jeśli nikomu się to nie uda, „artysta” daje podpowiedzi. Z każdą podpowiedzią zmniejsza się liczba punktów do zdobycia.

Ile trzeba zapłacić za grę?

Gra kosztuje ok. 130 zł. Będzie idealna dla miłośników designu. Pozwoli też dzieciom rozwijać kreatywność i wyobraźnię. Jeśli chcecie umilić sobie jesienne wieczory, zdecydowanie polecamy tę nowość od PANTONE.  

gra pantone
Fot. BOARDGAMEGEEK.COM

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.