gra pantone
Fot. INSTAGRAM.COM/pantone
STYL ŻYCIA

Dzięki tej nowej grze, stworzonej przez PANTONE, jesienne wieczory nabiorą kolorów!

Na czym polega?

Gabriela Łaskowska 21 września 2018 14:32
gra pantone
Fot. INSTAGRAM.COM/pantone

Tej jesieni zapomnijcie o Monopoly czy chińczyku! Dzięki PANTONE The Game, szare i chłodne wieczory, nabiorą wyrazistych kolorów!

Pantone znany jest z opracowania własnego systemu barwnego. I właśnie ten system stał się inspiracją do stworzenia gry.

Na czym polega zabawa?

Udział w niej może brać od 2 do aż 20 osób! Jej zasady są bardzo proste. Gracz, który w danym momencie jest „artystą”, bierze jedną kartę z nazwą postaci z kultury popularnej, a następnie za pomocą kart z kolorami, stara się ją ułożyć. A dokładniej, jej kolorystyczny schemat. Kolory na kartach pochodzą oczywiście z palety Pantone. Pozostali gracze starają się rozpoznać, kogo przedstawia schemat. Jeśli nikomu się to nie uda, „artysta” daje podpowiedzi. Z każdą podpowiedzią zmniejsza się liczba punktów do zdobycia.

Ile trzeba zapłacić za grę?

Gra kosztuje ok. 130 zł. Będzie idealna dla miłośników designu. Pozwoli też dzieciom rozwijać kreatywność i wyobraźnię. Jeśli chcecie umilić sobie jesienne wieczory, zdecydowanie polecamy tę nowość od PANTONE.  

gra pantone
Fot. BOARDGAMEGEEK.COM

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.