W końcu zdrowie, to podstawa

Gabriela Łaskowska 25 sierpnia 2018 08:00

Ekologia jest coraz popularniejszym trendem, dlatego też w Warszawie otwiera się coraz więcej miejsc tworzonych zgodnie z tą filozofią. Produkty, które możemy tam dostać, najczęściej są drogie, głównie ze względu na wyższe koszty produkcji. Wszyscy natomiast dobrze wiemy, że na zdrowiu nie warto oszczędzać. Dlatego też koniecznie powinniście zapoznać się z listą naszych ulubionych biobazarów w Warszawie.  

1/5
biobazary
Copyright @EKO-LOGIKA.ORG
1/5

To nie jest tylko sklep z ekologiczną żywnością. EKOLOGIKA to także kawiarnia i miejsce, gdzie co jakiś czas odbywają się warsztaty i spotkania o tematyce związanej oczywiście z… ekologią!
Adres: Opaczewska 43

2/5
biobazary
Copyright @BIOBRAIN.PL
2/5

BIOBrain
Miejsce, które zawiera w sobie wszystkie rodzaje pełnowartościowego jedzenia, jakie moglibyśmy sobie wyobrazić. Są tu produkty bezglutenowe, wegańskie, ekologiczne - każdy znajdzie coś dla siebie. Firma współpracuje z małymi polskimi gospodarstwami, zajmującymi się w pełni ekologiczną uprawą.
Adres: Al. 3-go Maja 7

3/5
biobazary
Copyright @TRIPADVISOR.COM
3/5

BioBazar
Tu kupicie produkty prosto od rolników. Dostaniecie tu świeże warzywa i owoce, jak również mięso, nabiał i pieczywo. BioBazar to nie tylko miejsce zakupów. Zjecie tu również śniadanie, lunch, napijecie się kawy, a niekiedy i posłuchacie muzyki na żywo!
Adres: Wołoska 3

4/5
biobazary
Copyright @INSTAGRAM.COM/MARTINAOSTSJO
4/5

Hala Mirowska
Wszystkim doskonale znane miejsce, idealne dla kucharzy i tych, którzy po prostu szukają ciekawych produktów. Oprócz warzyw, owoców, mięsa i nabiału, dostaniemy tu również egzotyczne owoce i orientalne przyprawy. A co ważniejsze - wszystko w bardzo korzystnych cenach!
Adres: Plac Mirowski 1

5/5
biobazary
Copyright @MORIZON.PL
5/5

EKO-BAZAREK na Żoliborzu
Mały rodzinny biznes, którego celem jest dostarczenie klientom zdrowej żywności. I to dosłownie, ponieważ EKO-BAZAREK ma w swojej ofercie również zakupy z dostawą do domu!
Adres: Mickiewicza 22

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.