Koniecznie musicie je odwiedzić

Gabriela Łaskowska 22 sierpnia 2018 19:30

Pogoda za oknem zdecydowanie nam dopisuje. W takie dni z reguły szkoda nam czasu na spędzanie dnia w otoczeniu czterech ścian naszego własnego mieszkania. Przychodzimy z idealnymi rozwiązaniami! W Warszawie ciągle otwierane są nowe miejsca: kawiarnie, galerie sztuki, restauracje, czy centra handlowe, które warto odwiedzić. Przedstawiamy Wam nasze ulubione.  

1/5
nowe miejsca w warszawie
Copyright @INSTAGRAM.COM/warmut_marszalkowska
1/5

Warmut
Stworzony w starych wnętrzach MDM, oferuje swoim klientom szeroki wybór drinków i przekąsek na ciepło i na zimno. Co ciekawe, można tu również kupić przetwory prosto z Hiszpanii, Portugalii i Francji.
Adres: Marszałkowska 45/49

2/5
nowe miejsca w warszawie
Copyright @INSTAGRAM.COM/posypane_hoza
2/5

Posypane
Raj dla miłośników makaronu, gdzie jego smak będą mogli odkryć na nowo! Sercem tego miejsca jest maszyna do produkcji makaronu. Oprócz niego restauracja ma w swojej ofercie również gnocchi i inne typowo włoskie dania.
Adres: Hoża 43/49

3/5
nowe miejsca w warszawie
Copyright @INSTAGRAM.COM/las.warszawa
3/5

LAS (Lokalna Atrakcja Stolicy)
To miejsce z przepięknym wnętrzem, pełnym ciepłego drewna i bogatej roślinności. Tutaj nie tylko nasze oczy będą się cieszyć. Żołądek również. Menu nie jest bardzo rozbudowane, ale znajdziemy na niej naprawdę intrygujące propozycje.
Adres: Solec 44

4/5
nowe miejsca w warszawie
Copyright @INSTAGRAM.COM/dariusz.paczkowski
4/5

Galeria Ukraińska
To pierwsza w Polsce galeria street artu ukraińskiego, która powstanie naprzeciwko Dworca Gdańskiego. Murale, stworzone przez polskich i ukraińskich artystów, pięknie wzbogacą przestrzeń publiczną.
Adres: Most Gdański

5/5
nowe miejsca w warszawie
Copyright @INSTAGRAM.COM/am_cafebistro
5/5

am Wilanów
Miejsce działa zgodnie z filozofią MNIAM PRZEZ CAŁY DZIEŃ! Ta kawiarnio-śniadanownia oferuje głównie pyszne śniadania, naleśniki i kanapki. Napijemy się tu też owocowo-warzywnych smoothies.
Adres: Adama Branickiego 11

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.