Zapomnij o kanapkach i zabierz ze sobą glambox!

Aleksandra Charzewska 19 sierpnia 2018 12:28

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia i nigdy nie powinnaś go pomijać. Jeżeli nie masz czasu lub ochoty, żeby jeść zaraz po przebudzeniu to zabierz je na wynos! Tylko pamiętaj, że zawartość Twojego pudełka nie może być byle jaka – zwykłe kanapki są już passé! Do pracy zabierz ze sobą lunch box w wersji glamour. Koniecznie sprawdź nasze pudełkowe inspiracje.  

1/7
glamboxy idealne do pracy
Copyright @instagram.com/kuchennymidrzwiami.pl
1/7

Pieczywo to nie wszystko! Zamiast kanapki zabierz do pracy swoją ulubioną potrawę, która od razu poprawi Ci humor. Co powiesz na sushi? Raz na jakiś czas można sobie pozwolić! Dodatkowo zabierz ugotowany kalafior z listkami estragonu. Koniecznie w stylowym pudełku. 

2/7
glamboxy idealne do pracy
Copyright @instagram.com/makebentonotwar
2/7

Hummus to zawsze dobre rozwiązanie na prosty posiłek do pracy. Dodaj do niego różne dodatki – czosnek, sezam, pietruszkę lub szczypiorek. W oddzielnym pojemniku zabierz ulubione świeże i chrupiące warzywa. 

3/7
glamboxy idealne do pracy
Copyright @instagram.com/makebentonotwar
3/7

Sernikowe placki wymagają nieco więcej pracy. Możesz zrobić je na kolację, a następnego dnia wrzucić do pudełka. Dodaj do potrawy miętę oraz trochę sezonowych owoców i ciesz się pysznym i zdrowym posiłkiem! 

4/7
glamboxy idealne do pracy
Copyright @instagram.com/fooduniversity_pl
4/7

Sałatka to pudełkowa klasyka. Żeby była bardziej atrakcyjna do świeżych warzyw dodaj makaron i blanszowany szpinak. Dostarczysz organizmowi więcej węglowodanów i bardziej się nasycisz. Koniecznie udekoruj ją pysznymi kiełkami! 

5/7
glamboxy idealne do pracy
Copyright @instagram.com/po_drugiej_stronie_stetoskopu
5/7

Omlet z sprawdzi się idealnie w śniadaniowym pudełku. Żeby był jeszcze smaczniejszy, udekoruj go dodatkowo warzywami. Na deser zabierz ze sobą zdrowy, domowy wypiek, który zaspokoi Twój apetyt na słodycze. 

6/7
glamboxy idealne do pracy
Copyright @instagram.com/fooduniversity_pl
6/7

Jogurt sprawdzi się idealnie na drugie śniadanie. Możesz go przelać do gustownego słoika i dorzucić ulubione dodatki – granolę, muesli, orzechy czy bakalie i koniecznie świeże, pyszne owoce! Dla odrobiny słodyczy polej wszystko odrobiną miodu . Tylko nie zapomnij o łyżeczce! 

7/7
glamboxy idealne do pracy
Copyright @instagram.com/syl_wetka
7/7

Oto prawdziwe arcydzieło w pojemniku! Jajecznica to śniadaniowa klasyka, którą szybko możesz przygotować na swój ulubiony sposób. Nie zapomnij o dodaniu warzyw! Soczyste pomidory z aromatyczną bazylią sprawdzą się idealnie jako dodatek do jajek. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.