Kto powiedział, że naukę kończy się na studiach?

Gabriela Łaskowska 24 sierpnia 2018 16:31

Stałe dokształcanie się jest niebywale przydatne w życiu. I ostatnio też bardzo modne. Niektórzy lubią zmiany, inni po prostu ich potrzebują, a wykonywanie przez całe życie jednego zawodu ich przytłacza. Zresztą, robienie dodatkowych kursów, szkoleń, nie musi od razu oznaczać zmianę pracy i rozpoczęcia życia na nowo. Chodzi bardziej o urozmaicenie swojej codzienności, znalezienie pasji.

Na pewno mamy znajomych, którzy całe dnie przesiadują za biurkiem przy komputerze, a w weekendy chodzą na lekcje tańca lub kurs fotografii. I niekiedy nawet im zazdrościmy, że mają coś, co odrywa ich od życia codziennego. Nie ma co zazdrościć, trzeba działać. Przedstawiamy kilka ostatnio bardzo modnych kursów. Może znajdziecie coś dla siebie!  

1/5
kursy dla doroslych
Copyright @INSTAGRAM.COM/GABRIELA.LASKOWSKA
1/5

Smocking
To technika manipulacji tkanin. Kierowana jest do osób posiadających podstawowe umiejętności szycia. Wymaga ogromnej cierpliwości i precyzji, jednak efekty są naprawdę niezwykłe!

2/5
kursy dla doroslych
Copyright @INSTAGRAM.COM/SYLWIAANNAA6616
2/5

Kurs języka migowego
To piękny i niezwykły język. Umiejętność porozumiewania się na migi z pewnością uświadamia nas jak trudne życie prowadzą osoby nieme. Jest on o tyle wyjątkowy, że jeszcze dosyć rzadko spotykamy osobę, umiejącą się nim posługiwać, mimo że nie potrzebuje tego na co dzień.

3/5
kursy dla doroslych
Copyright @INSTAGRAM.COM/INTERIORDESIGNMAG
3/5

Projektowanie wnętrz
Ludzie dziś lubią mieszkać w pięknie urządzonych, a jednocześnie funkcjonalnych, mieszkaniach. Nic więc dziwnego, że temat projektowania wnętrz stał się tak popularny. Nie chcemy już polegać wyłącznie na wiedzy i estetyce architekta wnętrz, którego zatrudniliśmy.

4/5
kursy dla doroslych
Copyright @MMPASJA.EDU.PL
4/5

Masaż bańką chińską
To popularny rodzaj masażu, stosowany przy zwalczaniu cellulitu, a także przy bólach kręgosłupa i bóli mięśni. Technika ta została zainspirowana medycyną ludową i wykorzystuje się ją w masażach leczniczo-relaksacyjnych.

5/5
kursy dla doroslych
Copyright @INSTAGRAM.COM/STIFTUNGBUCHKUNST
5/5

Kursy graficzne
Grafika jest popularnym zajęciem. W końcu technologia rozwija się bardzo szybko i projektowanie graficzne zaczyna obejmować coraz więcej obszarów naszego życia. Żeby jednak móc pracować jako grafik, jeden kurs może nam nie wystarczyć. Praca wymaga dużo wiedzy i doświadczenia. Kurs będzie natomiast idealnym początkiem!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.