Kto powiedział, że naukę kończy się na studiach?

Gabriela Łaskowska 24 sierpnia 2018 16:31

Stałe dokształcanie się jest niebywale przydatne w życiu. I ostatnio też bardzo modne. Niektórzy lubią zmiany, inni po prostu ich potrzebują, a wykonywanie przez całe życie jednego zawodu ich przytłacza. Zresztą, robienie dodatkowych kursów, szkoleń, nie musi od razu oznaczać zmianę pracy i rozpoczęcia życia na nowo. Chodzi bardziej o urozmaicenie swojej codzienności, znalezienie pasji.

Na pewno mamy znajomych, którzy całe dnie przesiadują za biurkiem przy komputerze, a w weekendy chodzą na lekcje tańca lub kurs fotografii. I niekiedy nawet im zazdrościmy, że mają coś, co odrywa ich od życia codziennego. Nie ma co zazdrościć, trzeba działać. Przedstawiamy kilka ostatnio bardzo modnych kursów. Może znajdziecie coś dla siebie!  

1/5
kursy dla doroslych
Copyright @INSTAGRAM.COM/GABRIELA.LASKOWSKA
1/5

Smocking
To technika manipulacji tkanin. Kierowana jest do osób posiadających podstawowe umiejętności szycia. Wymaga ogromnej cierpliwości i precyzji, jednak efekty są naprawdę niezwykłe!

2/5
kursy dla doroslych
Copyright @INSTAGRAM.COM/SYLWIAANNAA6616
2/5

Kurs języka migowego
To piękny i niezwykły język. Umiejętność porozumiewania się na migi z pewnością uświadamia nas jak trudne życie prowadzą osoby nieme. Jest on o tyle wyjątkowy, że jeszcze dosyć rzadko spotykamy osobę, umiejącą się nim posługiwać, mimo że nie potrzebuje tego na co dzień.

3/5
kursy dla doroslych
Copyright @INSTAGRAM.COM/INTERIORDESIGNMAG
3/5

Projektowanie wnętrz
Ludzie dziś lubią mieszkać w pięknie urządzonych, a jednocześnie funkcjonalnych, mieszkaniach. Nic więc dziwnego, że temat projektowania wnętrz stał się tak popularny. Nie chcemy już polegać wyłącznie na wiedzy i estetyce architekta wnętrz, którego zatrudniliśmy.

4/5
kursy dla doroslych
Copyright @MMPASJA.EDU.PL
4/5

Masaż bańką chińską
To popularny rodzaj masażu, stosowany przy zwalczaniu cellulitu, a także przy bólach kręgosłupa i bóli mięśni. Technika ta została zainspirowana medycyną ludową i wykorzystuje się ją w masażach leczniczo-relaksacyjnych.

5/5
kursy dla doroslych
Copyright @INSTAGRAM.COM/STIFTUNGBUCHKUNST
5/5

Kursy graficzne
Grafika jest popularnym zajęciem. W końcu technologia rozwija się bardzo szybko i projektowanie graficzne zaczyna obejmować coraz więcej obszarów naszego życia. Żeby jednak móc pracować jako grafik, jeden kurs może nam nie wystarczyć. Praca wymaga dużo wiedzy i doświadczenia. Kurs będzie natomiast idealnym początkiem!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.