Sezon wiosna lato nad Wisłą w Warszawie
Fot. STOCK ADOBE
O TYM SIĘ MÓWI

Które dzielnice w Warszawie są najpopularniejsze? Zobacz ranking!

To tu chcemy mieszkać najbardziej!

Marta Baran 19 czerwca 2019 16:30
Sezon wiosna lato nad Wisłą w Warszawie
Fot. STOCK ADOBE

Wybór idealnego mieszkania nie jest łatwy. Bez względu na to, czy chcesz kupić lub wynająć nieruchomość w Warszawie wcześniej czy później nasuwa się pytanie, w jakiej dzielnicy zamieszkać. Portal Morizon opublikował ranking najczęściej wybieranych dzielnic – wzięto pod uwagę przede wszystkim ceny, ale również infrastrukturę i klimat danego miejsca. Koniecznie zobacz, jakie dzielnice są w czołówce!

Mokotów najpopularniejszą dzielnicą w Warszawie

Dzielnica już od trzech lat utrzymuje się na pierwszej pozycji w rankingu. Nie jest tak bez powodu, mieszkańcy Mokotowa mają dobre połączenie z innymi warszawskimi dzielnicami. Do tego miejsce ma niesamowity klimat – jest pełno zieleni, imponująca jest również architektura. Na drugim miejscu uplasowało się Śródmieście – serce Warszawy. Tam ceny mieszkań są zdecydowanie wyższe, jednak lokalizacja jest niesamowicie prestiżowa. Czołówkę zamyka Ursynów, który stosunkowo jest jedną z nowszych dzielnic. Bardzo dużo ludzi wybiera właśnie tą lokalizację ze względu na idealne połączenie z metrem, ponadto miejsce cały czas się buduje i można kupić deweloperskie mieszkania w rozsądnych cenach. Przedstawiamy całe zestawienie najczęściej wybieranych dzielnic Warszawy, zobacz na którym miejscu znajduje się Wola, Żoliborz, Rembertów i inne!

Ranking dzielnic w Warszawie 2019:

 1. Mokotów
 2. Śródmieście
 3. Ursynów
 4. Praga Południe
 5. Wola
 6. Bielany
 7. Żoliborz
 8. Wilanów
 9. Ochota
 10. Białołęka
 11. Bemowo
 12. Wawer
 13. Ursus
 14. Targówek
 15. Praga Północ
 16. Włochy
 17. Wesoła
 18. Rembertów  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!